Turkcell E-Fatura Entegrasyonu
Bu entegrasyon uygulaması ile birlikte sanal mağazanızdan aldığınız siparişlerin E-Fatura ve E-Arşiv faturalarını kolayca Turkcell E-Şirket hesabınızdan oluşturabilir, müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.
550 ₺ / YILLIK
Satın Al
Uygulama hakkında

Turkcell E-Fatura entegrasyonu ne işe yarar?

• Siparişlerinizin E-Fatura ve E-Arşiv faturalarını kolaylıkla entegrasyon üzerinden oluşturabilirsiniz.

• Siparişlerinizi ve fatura döngüsü operasyonlarınızı yönetebilirsiniz. Faturalarınızı manuel olarak ya da zamanlayıcı özelliğini kullanarak oluşturabilirsiniz.

• Mevcut Turkcell E-Arşiv & E-Fatura kontörlerinizi kullanabilirsiniz.

 

Uygulama aynı zamanda size ekstra satın alımla N11, Hepsiburada, Trendyol, Gittigidiyor, ePttAVM pazar yerlerindeki siparişlerinizin E-Fatura ve E-Arşiv faturalarını yönetme imkanını da sunmaktadır. Turkcell E-Fatura Entegrasyonunu satın aldıktan sonra IdeaSoft Satış Temsilcinizle iletişime geçerek Pazaryeri E-Fatura Entegrasyonuna her pazaryeri için KDV Dahil 420 ₺'ye sahip olabilirsiniz. 

Gereksinimler

Öncelikle Turkcell'de bir hesap oluşturmanız ve kontör satın almanız gerekmektedir.

 

Mevcut Turkcell müşterisi değilseniz ve faturalarınızı bu entegrasyon üzerinden yönetmek istiyorsanız ilk olarak Turkcell ile anlaşma yapmanız gerekmektedir. IdeaSoft müşterisi olarak E-ticaret Çözüm Merkezi Turkcell sayfasından başvurunuzu oluşturup size özel sunulan kontör fiyatları üzerinden anlaşma sağlayabilir, daha sonrasında entegrasyonu satın alarak faturalarınızı yönetmeye başlayabilirsiniz.

Genel Bilgiler
Geliştirici

FaturaHub

Eklenme Tarihi

03.05.2021

Son Güncelleme Tarihi

23.08.2021

Destek Bilgileri
Kullanıcı yorumları (0)
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Yorum Yaz