İnnova E-Fatura Entegrasyonu
İnnova entegrasyonu sayesinde IdeaSoft mağazanızdan aldığınız siparişlerin E-Fatura ve E-Arşiv faturalarını kolayca Innova hesabınızdan oluşturabilir, müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Innova E-Fatura Entegrasyonunun Özellikleri

Tam entegre

Innova, IdeaSoft e-ticaret sistemleri ile e-Fatura, e-Arşiv Fatura kapsamında tam entegre ve uyumlu olarak çalışmaktadır.

 

Sadece IdeaSoft Kullanıcılarına Özel Tarifeler

Innova ve IdeaSoft iş ortaklığı kapsamında IdeaSoft kullanıcılarına en iyi entegrasyon hizmetini, en iyi fiyatlarla sağlamayı amaçladık. Sizlere sunduğumuz Gönderi Tarifeleri, sadece IdeaSoft kullanıcılarına özel kampanyalı fiyatlardır.

 

Anında Tam Otomatik Fatura

IdeaSoft e-ticaret sistemlerinizden satışını yaptığınız siparişleriniz Innova E-Fatura Entegrasyonu tarafından anlık olarak algılanır ve e-Fatura, e-Arşiv Fatura belgelerine dönüştürülerek, GİB sistemlerine iletilir. Bu sayede manuel müdahale olmaksızın işlemleriniz tam otomatik olarak tamamlanır.

 

Muhasebeye Aktarım

İnnova aracılığıyla GİB’e gönderilmiş olan bütün e-Fatura ve e-Arşiv Faturalarınız Innova e-Fatura Entegrasyonu aracılığıyla, genel muhasebe ve ERP programlarınıza muhasebe fişi veya fatura olarak aktarılabilir. Bu sayede programlarınızı birbirleriyle eşleştirmenizi sağlayabiliriz.

 

Durum İzleme

Innova Entergasyonunu kullanmaya başlamanızla beraber, size sağlayacağımız entegrasyon portalimiz üzerinden aktarımı yapılmış ve GİB’e gönderilmiş bütün faturalarınızın durumlarını ekranlardan online olarak takip edebilirsiniz.

 

Yasal Saklama

Innova e-Fatura Entegrasyonu ile aktarımı yapılan bütün faturalarınızın veri gizliliği GİB Özel Entegratör yetkisi ve ilgili ISO sertifikaları kapsamında korunmaktadır. Aynı zamanda faturalarınız 10 yıl boyunca ücretsiz saklanmaktadır.

 

Gereksinimler

Entegrasyondan yararlanabilmek için İnnova kullanıcısı olmanız gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

e-Works

Eklenme Tarihi

18.05.2021

Son Güncelleme Tarihi

23.08.2021

Destek Bilgileri
Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları (0)
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Yorum Yaz