Desk360 Çok Kanallı Müşteri Hizmetleri
Çok kanallı müşteri iletişim platformu olan Desk360 ile online işletmenizi ziyaret eden müşterilerinize satış öncesi anlık destek verin, ürün bilgisi ve sipariş takibi gibi farklı iletişim kanallarından gelen müşteri mesajlarını tek sayfadan yanıtlayın ve daha fazla müşteriye ulaşarak satışları arttırın.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Desk360, farklı iletişim kanallarından gelen tüm müşteri mesajlarının tek sayfada toplanarak zahmetsiz bir şekilde yönetilmesini sağlayan çok kanallı bir müşteri iletişim platformudur. Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya kanalları ve WhatsApp, mobil SDK, canlı destek gibi anlık sohbet uygulamalarının yanı sıra e-posta, web iletişim formları gibi geleneksel iletişim kanallarından size ulaşan müşterilerinizle Desk360 üzerinden yazışın. Tüm bu kanalları IdeaSoft altyapısı kullanan mağazanıza kolayca entegre edin ve Desk360’ın paylaşımlı gelen kutusu ile birden fazla müşteriye aynı anda destek vererek zamandan tasarruf edin. Canlı sohbet balonunu, mobil SDK ekranlarını, web formlarını ve çok daha fazlasını tek satır kod yazmadan, yalnızca birkaç tıkla işletmenizin renklerine göre özel olarak tasarlayın.

 

Nasıl çalışır?

İşletmeniz için hemen bir Desk360 hesabı oluşturun. Entegrasyon adımlarını kolayca tamamlayın ve tüm müşteri mesajlarını Desk360 hesabınızda toplayarak yönetmeye başlayın.

• Canlı sohbet ekranlarını istediğiniz gibi özelleştirin.

• Yabancı müşterilerinize 40 dilde destek verin.

• Ekipler arası iş birliği ile talepleri doğru kişilere aktarın ve takım içi mesajlaşma fonksiyonu ile ekibinizi güncellemelerden haberdar edin.

• Web sitenize müşterileriniz için Sıkça Sorulan Sorular sayfası ekleyin.

 

Gereksinimler

Entegrasyonu tamamlayabilmeniz için IdeaSoft müşterisi olmanız yeterlidir. Desk360 platformunda bir üyelik başlatarak 30 günlük deneme süresi ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Deneme süresi sonrası satın alma yaparak platformu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Desk360

Eklenme Tarihi

21.06.2021

Son Güncelleme Tarihi

04.10.2021

Destek Bilgileri
Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları (0)
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Yorum Yaz