Maximum Mobil Pazarama
Bu entegrasyon ile birlikte sanal mağazanızda bulunan ürünlerinizi kolayca Maximum Mobil Pazarama'da yer alan mağazanıza aktarabilir, ürünlerinizi listeleyebilirsiniz.
1,500 ₺ / YILLIK
Satın Al
Uygulama hakkında

Maximum Mobil Pazarama Nedir?

Pazarama; Türkiye’de faaliyet gösteren her ölçekteki firmayı bünyesinde bir araya getirmeyi amaçlayan pazaryeri modeli ile, ülkemizdeki online alışveriş sektörünün gelişimine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Ayrıca müşteri verisini en doğru şekilde işleyerek güvenli yeni nesil ödeme çözümleriyle destekleyen, iyileştirilmiş bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.

Pazarama ürün listeleme entegrasyonu ne işe yarar?

• Pazarama ürün listeleme entegrasyonu ile ürünlerinizin stok, fiyat ve kargoya veriliş bilgilerini Pazarama satıcı portalına gönderebilirsiniz.

• IdeaSoft e-ticaret sitenizde yer alan ürünleri Pazarama mağazanıza aktarabilirsiniz.

Gereksinimler

Öncelikle Pazarama'da bir mağazanız olması gerekmektedir.

 

Neden Pazarama'da yer almalısınız,

Pazarama ; sadece alıcıların değil, satıcıların da finansal sağlığına odaklanan; ürün, hizmet, fiyat ve çeşidin ötesinde değerleri ve dayanışmayı hedefleyen, yerel üreticilere güç veren, e-ticarete 360 derece bakabilen, tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını tek bir pazar yerinde karşılayarak onlara dijital yol arkadaşı olacaktır.

Gücünü İş Bankası’nın ödeme sistemleri, sadakat programları, geniş üye işyeri ağı kurma ve sürdürme yetkinliğinden alarak e-ticaret sektörüne tüm paydaşlar için yenilikçi ve farklı bir anlayış getirmeyi hedeflemektedir.

Pazarama'da mağaza açmak için,

Pazarama'da satış yapabilmek için öncelikle Pazarama'da bir mağaza açmalısınız. Pazarama'da mağaza açabilmek için ise Şahıs, Limited veya Anonim Şirketi olmanız gerekmekte ve bunun dışında bir ön şart bulunmamaktadır. Pazarama'da mağaza açmak ücretsizdir. Satış komisyon oranları ise bulunduğunuz kategoriye göre değişkenlik gösterir. Mağaza başvurunuzu yaptıktan sonra bu oranlar hakkında detaylı bilgiyi Pazarama ekibinden, [email protected] adresine mail göndererek alabilirsiniz.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Digital Fikirler

Eklenme Tarihi

10.08.2021

Son Güncelleme Tarihi

17.09.2021

Destek Bilgileri
Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları (0)
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Yorum Yaz