Hepsiburada Entegrasyonu
Bu entegrasyon uygulaması ile birlikte sanal mağazanızda bulunan ürünlerinizi kolayca Hepsiburada mağazanıza aktarabilir, ürünlerinizi listeleyebilirsiniz.
1,000 ₺ / Tek Sefer
Satın Al
Uygulama hakkında

Hepsiburada ürün listeleme entegrasyonu ne işe yarar?

• Hepsiburada listeleme entegrasyonu ile ürünlerinizin stok, fiyat ve kargoya veriliş bilgilerini satıcı portalınıza gönderebilirsiniz.

•IdeaSoft e-ticaret sitenizde yer alan ürünleri Hepsiburada mağazanıza aktarabilirsiniz.

Gereksinimler

Önce Hepsiburada'da mağazanız olması gerekmektedir.

 

Neden Hepsiburada'da yer almalısınız,

Hepsiburada ve diğer pazaryerleri pazarlama/satış kabiliyetleri açısından e-ticaret firmaları için birer kanal olarak çalışmaktadır. E-ticaret sitenizden ürün satışı yaparken bir yandan da Hepsiburada'daki mağazanız aracılığı ile ürünlerinizi farklı tüketicilere sunabilir, markanızın işlem hacmini ve bilinirliğini artırabilirsiniz. 

 

Hepsiburada'da mağaza açmak için,

Hepsiburada'da satış yapabilmek için öncelikle Hepsiburada'da bir mağaza açmalısınız. Hepsiburada'da mağaza açabilmek için ise Şahıs, Limited veya Anonim Şirketi olmanız gerekmekte ve bunun dışında bir ön şart bulunmamaktadır. Hepsiburada'da mağaza açmak ücretsizdir. Satış komisyon oranları ise bulunduğunuz kategoriye göre değişkenlik gösterir. Mağaza başvurunuzu yaptıktan sonra bu oranlar hakkında detaylı bilgiyi Hepsiburada'dan alabilirsiniz.

Genel Bilgiler
Geliştirici

ideasoft

Eklenme Tarihi

15.02.2021

Son Güncelleme Tarihi

30.09.2021

Destek Bilgileri
Kullanıcı yorumları (0)
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Yorum Yaz