Arviachat Görüntülü Canlı Destek
Toplam 34 indirme
Arvia Görüntülü Canlı Destek uygulaması, müşterilerinizle yüz yüze yaptığınız tüm görüşmeleri e-ticaret sitenize taşıyarak verimli ve hızlı bir satış & pazarlama yapmanızı ve müşteri desteği vermenizi sağlar. Arvia; firmanızın web sitesi içinde çalışır, bir program indirmeyi ya da başka bir siteye yönlendirilmeyi gerektirmez. Müşterileriniz, e-ticaret sitenizdeki arama butonuna tıklayarak sizinle anında görüntülü görüşmeye başlayabilir.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Arvia Görüntülü Canlı Destek ne işe yarar?

IdeaSoft müşterileri, Arvia’yı kullanarak görüntülü görüşme ile ürün tanıtımı yapabilir, satışları artırabilir, yüz yüze iletişimin gücünü kullanarak müşteri memnuniyetini iyileştirebilir ve destek hizmetleri verebilir.

IdeaSoft kullanıcıları, IdeaSoft App Store’undan Arvia’yı saniyeler içinde web sitesine entegre edebilir. Kendi web siteleri üzerinden görüntülü görüşme hizmetini kullanmaya başlayabilirler.

Arvia, müşteri destek ve satış ekiplerinizin ekran paylaşımı, sunum, ekran görüntüsü kaydetme ile hızlı ve kolay erişimli görüntülü arama yapabilmelerini sağlar. Temsilciler, doğrudan Arvia Yönetim Paneli üzerinden görüntülü arama çağrılarını cevaplayabilir.

Bir veya daha fazla katılımcı (uzmanlar, müşteriler, ortaklar vb.) bir temsilciye ayrılmış odaya tıklayarak canlı oturuma girer. Müşterilerinizi bir görüntülü görüşme toplantısına alabilmeniz için kurulum veya oturum açma gerekmez, herhangi bir cihazla görüşme başlatılabilir.

 

Nasıl çalışır?

• Arvia kullanımı için kurulum gerekmez, herhangi bir tarayıcı eklentisi olmadan çalışır.

• IdeaSoft hesabınıza giriş yapın ve IdeaSoft App Store üzerinden Arvia uygulamasını yükleyin.

• Yönlendirildiğiniz site adresi üzerinden herhangi bir kart bilgisi gerekmeden ücretsiz bir Arvia temel hesabı oluşturabilirsiniz.

• Arvia hesabı bağlandıktan sonra, siteniz üzerinde görüntülü görüşme “widget” (butonu) görüntülenecektir. Ekran paylaşımı, sunum ve anlık görüntüler içeren Arvia görüntülü aramaları, daha sonra Arvia'da oturum açmadan doğrudan IdeaSoft platformu üzerinden kullanılabilir.

• Gömülü olarak ve programlanabilir özellikleriyle; mobil uygulamalarda, web uygulamalarında ve iş süreçlerinde de kullanılabilir.

Gereksinimler

Uygulamayı kullanabilmek için Arvia hesabınız olması gerekmektedir. Yükleme yaptıktan sonra yönlendirildiğiniz site adresi üzerinden Arvia hesabınızı ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.  

Genel Bilgiler
Geliştirici

Arvia

Eklenme Tarihi

30.06.2021

Son Güncelleme Tarihi

25.06.2022

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir