Bağış Topla
Toplam 173 indirme
Bağış Topla uygulaması ile sitenize bir yönlendirme butonu ekleyebilir ve müşterilerinizi depremden etkilenen bölgelerimize hızlıca destek olabilmeleri adına yetkili kurumların bağış sayfalarına yönlendirebilirsiniz.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Günlerdir hepimiz ülkemizde yaşanan büyük felaketin üzüntüsü içerisindeyiz. Yaşadığımız dehşet verici afet her birimizi derinden sarsmış, çaresizlik ve umut etme arasında bir noktaya bizi sürüklemiştir. Bu duygunun gayet insani olduğunu ve herkesin elinden geleni yapmak istediğini biliyoruz.

Deprem bölgesindeki ihtiyaç sahiplerinin yarasını sarabilmek ve arama kurtarma ekiplerinin yükünü bir nebze de olsa hafifletebilmek için elimizden geldiğince her birimiz desteklerimizi yaptık.
 
Fakat IdeaSoft ailesi olarak biz üstümüze düşen görev ve sorumlulukların asıl şimdi başladığına inanıyoruz. Yapılan destekleri ve yardımları sürekli kılabilmenin ve uzun vadeli değer yaratabilmenin en önemli unsur olduğunu düşünüyoruz.

Birlik olarak kuvvetleneceğimizi, birbirimizin yaralarını emekle, fedakarlıkla saracağımızı biliyoruz ve çalışmalarımıza elimizden geldiğince ailemizin bir parçası olduğuna inandığımız sizleri de dahil etmek istiyoruz. Sizlerin de herkesin uzattığında tutabileceği el olabilmesi adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Bağış Topla uygulaması nasıl çalışır?

Ücretsiz bir şekilde sitenize yükleyebileceğiniz uygulamamız ile sitenize bir yönlendirme butonu ekleyebilir ve müşterilerinizi depremden etkilenen bölgelerimize hızlıca destek olabilmeleri adına yetkili kurumların bağış sayfalarına yönlendirebilirsiniz.

Uygulama ile birlikte gelen varsayılan şablonu  kullanabilir ya da yeni bar şablonları oluşturabilir, isimlendirdiğiniz şablonları dilediğiniz dönemlerde konumlandırabilirsiniz.

Gereksinimler

Uygulamayı kullanabilmeniz için Responsive temaya sahip olmanız gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

ideasoft

Eklenme Tarihi

17.02.2023

Son Güncelleme Tarihi

26.02.2024

Destek Bilgileri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir

Anonim 23/02/2023

www.beskar.com.tr 23/02/2023

Detaylı Bilgi İçin Arayın