Comport Entegrasyonu
Toplam 0 indirme
IdeaSoft üzerinde kullandığınız e-ticaret sisteminiz ile Comport ERP programınız arasında çift yönlü entegrasyon sağlayarak işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur.
2,200 ₺ / Yıllık
Satın Al
Uygulama hakkında

 

• Sipariş Yönetimi

IdeaSoft üzerinden almış olduğunuz tüm siparişleriniz programa otomatik olarak aktarılır ve sipariş yönetimini tek ekran üzerinden yapabilirsiniz.

Aldığınız siparişleri tek tuşla Comport ERP programına tüm detaylarıyla (müşteri bilgileri, adresler, sipariş satırları) aktarıp faturalandırabilirsiniz.

Siparişlerinizin durumlarını çekip Comport ERP üzerinde takip edebilirsiniz.

Sitenizde yapılan satışlar mevcut stoğunuzdan otomatik düşülerek stok mevcut takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Programın sipariş modülü sayesinde DEPO ve Ön Muhasebe taraflarınca farklı yetkiler ve izinler ile kullanılabilir böylece birçok yetkisiz değişikliğin önüne geçerek operasyon hatalarından kurtulursunuz.

 

• Faturalama

e-Fatura mükellefi iseniz e-arşiv/e-faturanızı otomatik oluşturur.

Müşterilerinize oluşturulan e-arşiv/e-fatura belgelerini e-posta ile otomatik gönderir.

Gelen siparişler isterseniz sipariş durumlarına göre faturalandırılabilir, böylece müşterinin iade durumu 7 günü geçtiği durumlarda arşiv faturasını iptal edemediğiniz için oluşacak fatura problemlerinin önüne geçmiş olursunuz.

 

• Stok ve Depo Yönetimi

Bu entegrasyon ile sitenizde bulunan stoklarınızı Comport ERP programına aktarabilir ve programa tekrar el ile veri girmek zorunda kalmazsınız.

Comport ERP içinde oluşturduğunuz yeni stokları e-ticaret sisteminize aktarabilirsiniz.

Stok mevcudu ve fiyatlarınızı kolaylıkla tekli veya toplu şekilde güncelleyebilirsiniz.

Programın içerisindeki stok görsellerini IdeaSoft paneline girmenize gerek kalmadan otomatik aktarabilirsiniz.

Depocunuzun siparişler için programa girdiği kargo takip bilgileri otomatik olarak IdeaSoft’a aktarılır.

 

• Finans Yönetimi

Özelleştirilebilir Rapor Modülü sayesinde; mağazanızın veya satışlarınızın kârlılık analizi gibi aklınıza gelebilecek rapor ve analizler oluşturabilirsiniz.

 

Nasıl Çalışır?

Entegrasyonun kurulumu için gerekli izinler verilip program ile bağlantısı sağlandıktan sonra IdeaSoft e-ticaret sisteminizde yer alan stok ve sipariş bilgilerinize direkt olarak ulaşabilir ve iki iş yapma yükünden sıyrılarak işlemlerinizi hızlandırmış olursunuz.

Ürünlerinizi ve siparişlerinizi detaylarıyla birlikte listeleyip Comport ERP programına tek tuşla toplu bir şekilde aktarabilirsiniz. Comport ERP üzerinde açtığınız yeni ürünü görseliyle birlikte e-ticaret sisteminize aktarabilir, stok mevcudu ve fiyat değişikliklerinizi ister tekli ister toplu şekilde güncelleyebilirsiniz. Siparişlerde aldığınız sipariş durumları ile birlikte, siparişinizi faturalandırmadan önce daha kapsamlı bir kontrole sahip olursunuz.

Gereksinimler

 

Entegrasyonu kullanabilmek için Comport ERP programı veya Comport Ön Muhasebe Programı “ENTEGRE” lisansına sahip olmanız gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Comport

Eklenme Tarihi

25.09.2023

Son Güncelleme Tarihi

10.01.2024

Destek Bilgileri
Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın