DepoDone Entegrasyonu
Toplam 35 indirme
DepoDone Entegrasyonu ile yüzlerce gıda markasının ürünlerini sitenize aktarmak artık çok kolay! E- ticaretçilerin en çok zamanını alan işi, ürün yüklemeyi “TEK TIK”a indirdik! Entegrasyon ile ürün görseli, ürün adı, ürün açıklamaları, alış fiyatınız gibi tüm detay bilgileri tek tek elle girmenize gerek kalmadan, hızın ve kolaylığın keyfini çıkarın.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

 

DepoDone Nedir?

DepoDone, gıda üreticileri ile işletmeleri dijitalde bir araya getiren akıllı tedarik zinciri çözümüdür. İşletmeleri ürün araştırmaktan, tedarikçilerine ulaşmaktan ve sipariş vermek için ayrı ayrı zaman harcamaktan kurtarır, ücretsiz sevkiyat özelliği ile karlılık sağlar.

 

DepoDone Entegrasyonu Ne İşe Yarar?

• DepoDone Mobil APP ile TETT bilgilerini görerek, nitelikli gıda ürünlerinden istediğinizi sipariş edebilir binlerce ürüne tek seferde ulaşabilirsiniz.

• Siparişlerinizi sevkiyat ücreti ödemeden teslim alabilirsiniz.

• Ürün görseli, ürün adı, ürün açıklamaları, alış fiyatınız gibi tüm detay bilgileri tek tek elle girmenize gerek kalmadan, hızın ve kolaylığın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

DepoDone Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

• IdeaSoft Entegrasyonu'nu ücretsiz indirin.

• Entegrasyonda yer alan marka ve ürünlerden dilediğinizi stokları kapalı olacak şekilde “tek tıkla” mağazanıza aktarın.

• DepoDone Mobil App’i buradan ücretsiz indirin.

• DepoDone Mobil APP’te yer alan ürünleri sipariş ederek kendi stoklarınıza çekin.

• Ürünleri teslim aldıktan sonra IdeaSoft entegrasyonunuz üzerinden elinizdeki ürünlerin stoklarını aktif hale getirin.

• Entegrasyon üzerinden “güncelle” seçeneği ile ürünlerin alış fiyatları, marka-ürün bilgileri ve görsellerini kolaylıkla güncelleyin.

Gereksinimler

DepoDone Entegrasyonu'nun kullanımı için aktif bir IdeaSoft mağazanızın olması ve DepoDone’da üyeliğinizin bulunması gerekmektedir. Ardından uygulama yükleme ekranı üzerinden giriş yaparak sürecinizi tamamlayabilirsiniz. DepoDone mobil uygulaması tamamen ücretsizdir.

Not: Bu entegrasyon bir dropshipping sistemi içermemektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

DepoDone

Eklenme Tarihi

16.08.2023

Son Güncelleme Tarihi

18.06.2024

Destek Bilgileri
Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın