Dev Dönüşüm E-Fatura Entegrasyonu
Toplam 189 indirme
Bu entegrasyon ile birlikte sanal mağazanızdan aldığınız siparişlerin e-Fatura ve e-Arşiv faturalarını kolayca Dev Dönüşüm hesabınız üzerinden oluşturabilir, müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Dev Dönüşüm E-Fatura Entegrasyonu Ne İşe Yarar?

• Siparişlerinizin e-Fatura ve e-Arşiv faturalarını kolaylıkla entegrasyon üzerinden oluşturabilirsiniz.

• Siparişlerinizi ve fatura döngüsü operasyonlarınızı yönetebilirsiniz. Faturalarınızı manuel olarak ya da zamanlayıcı özelliğini kullanarak oluşturabilirsiniz.

• Mevcut Dev Dönüşüm e-Arşiv & e-Fatura kontörlerinizi kullanabilirsiniz.

 

Sadece IdeaSoft Kullanıcılarına Özel Tarifeler

Dev Dönüşüm ve IdeaSoft iş ortaklığı kapsamında IdeaSoft kullanıcılarına en iyi entegrasyon hizmetini, en iyi fiyatlarla sağlamayı amaçladık. Sizlere sunduğumuz Gönderi Tarifeleri, sadece IdeaSoft kullanıcılarına özel kampanyalı fiyatlardır.

 

Anında Tam Otomatik Fatura

IdeaSoft e-ticaret sitenizden satışını yaptığınız siparişleriniz Dev Dönüşüm E-Fatura Entegrasyonu tarafından anlık olarak algılanır ve e-Fatura, e-Arşiv Fatura belgelerine dönüştürülerek, GİB sistemlerine iletilir. Bu sayede manuel müdahale olmaksızın işlemleriniz tam otomatik olarak tamamlanır.

 

Muhasebeye Aktarım

Dev Dönüşüm aracılığıyla GİB’e gönderilmiş olan bütün e-Fatura ve e-Arşiv Faturalarınız Dev Dönüşüm E-Fatura Entegrasyonu aracılığıyla, genel muhasebe ve ERP programlarınıza muhasebe fişi veya fatura olarak aktarılabilir. Bu sayede programlarınızı birbirleriyle eşleştirmenizi sağlayabiliriz.

 

Durum İzleme

Dev Dönüşüm Entegrasyonunu kullanmaya başlamanızla beraber, size sağlanacak olan entegrasyon portalı üzerinden aktarımı yapılmış ve GİB’e gönderilmiş bütün faturalarınızın durumlarını ekranlardan online olarak takip edebilirsiniz.

 

Yasal Saklama

Dev Dönüşüm E-Fatura Entegrasyonu ile aktarımı yapılan bütün faturalarınızın veri gizliliği GİB Özel Entegratör yetkisi ve ilgili ISO sertifikaları kapsamında korunmaktadır. Aynı zamanda faturalarınız 10 yıl boyunca ücretsiz saklanmaktadır.

 

Fatura Robotu

Dev Dönüşüm Entegrasyonunun en önemli özelliklerinden biri olan Fatura Robotu ile düzenli kestiğiniz faturaların sistem tarafından otomatik kesilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Fatura Kopyalama

Dev Dönüşüm Entegrasyonu daha önce kestiğiniz faturalardan tek tuşla yeni kopya oluşturmanıza olanak sağlar.

Gereksinimler

Entegrasyondan yararlanabilmek için öncelikle bir Dev Dönüşüm hesabı oluşturmanız ve kontör satın almanız gerekmektedir.

Mevcut Dev Dönüşüm müşterisi değilseniz ve faturalarınızı bu entegrasyon üzerinden yönetmek istiyorsanız ilk olarak Dev Dönüşüm satış kanalı ile anlaşma yapmanız gerekmektedir. IdeaSoft müşterisi olarak E-ticaret Çözüm Merkezi Dev Dönüşüm sayfasından başvurunuzu oluşturup size özel sunulan kontör fiyatları üzerinden anlaşma sağlayabilir, daha sonrasında entegrasyonu ücretsiz olarak kullanarak faturalarınızı yönetmeye başlayabilirsiniz.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Dev Dönüşüm

Eklenme Tarihi

26.09.2022

Son Güncelleme Tarihi

08.07.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın