Geliştirici hakkında

Arvia, 2017 yılında 2 teknoloji tutkunu Burhan Bozkurt ve Özge Bozkurt tarafından kuruldu. TÜBİTAK teknoloji hibesi ile ödüllendirildi. 100 yılı aşkın toplam deneyimden yararlanan 7 kişilik ekibimiz, dünyanın her yerinden şirketlere değer katmaya devam ediyor. Şu an 10’dan fazla ülkede aktif olarak kullanılan Arvia, e-ticaret firmalarından, tele-sağlık sitelerine; sigorta firmalarından, uzaktan destek ekiplerine kadar birçok şirket ve ekip tarafından kullanılıyor.

Vizyonumuz, kişilerin kişisel ve mesleki yaşamları için ihtiyaç duydukları her an ve her yerde yüz yüze iletişime erişebilecekleri bir platform olmaktır. Misyonumuz, görüntülü iletişim teknolojilerini her zaman, her yerde, platformdan ve cihazdan bağımsız hale getirerek, her türlü iletişim cihazından erişilebilir hale getirmektir.

Şirketlerin, satışları artırmak ve verimli bir şekilde müşteri desteği sağlamak için özelleştirilebilir bir görüntülü sohbet kullanıcı arayüzü kullanarak müşterileriyle doğrudan web sitelerinde yüz yüze konuşmasına yardımcı oluyoruz. Uygulama indirmenize ya da oturum açmanıza gerek olmadan Arvia servislerini kullanabilirsiniz.

İnsanları uzaktan görsel olarak birbirine bağlamak için gerçek zamanlı iletişim teknolojilerini kullanıyoruz. Üründe kullanılan en son yazılım ve iletişim teknolojileri her zaman günceldir ve performans için optimize edilmiştir. Arvia bulut üzerinde çalışır ve ölçeklenebilir. Arvia API'lerini ve SDK'larını kullanmak, görüntülü toplantıları 3. taraf uygulamalara ve platformlara entegre etmeyi mümkün kılar. Gömülü ve programlanabilir, mobil uygulamalarda, web uygulamalarında ve iş süreçlerinde kullanılabilir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Arvia

Üyelik Tarihi

18.08.2021

Geliştirici Puanı
5.0
Destek Bilgileri
Destek Veren

arvia.tech

Uygulama geliştirici misiniz?

IdeaSoft alt yapısı ile hazırlanmış 12.000+ aktif E-ticaret sitesine, kendi uzmanlık alanınızdaki ürün ve hizmetleri sunarak, e-ticaret mağazalarına uygulamalarınızla fayda sağlayın.

İş Ortaklığı Başvurusu