Enhencer Entegrasyonu
Toplam 4 indirme
Enhencer, yüksek dönüşüme sahip hedef kitleler oluşturmanızı sağlar. Hedef kitleleri Facebook ve Google kampanyalarınızda kullanarak reklam performansınızı 5 kata kadar artırabilirsiniz.
Platinium
Aylık 25.000 sayfa görüntülemeye kadar
12,750 ₺ / Yıllık
Satın Al
Elite
Aylık 50.000 sayfa görüntülemeye kadar
19,500 ₺ / Yıllık
Satın Al
Premium
Aylık 100.000 sayfa görüntülemeye kadar
25,750 ₺ / Yıllık
Satın Al
Pro
Aylık 250.000 sayfa görüntülemeye kadar
32,000 ₺ / Yıllık
Satın Al
Uygulama hakkında

Nasıl Kullanılır?

Enhencer'ı sadece tek tıkla dakikalar içinde entegre edin ve otomatik olarak veri toplama sürecini başlatın. Enhencer'ın yapay zeka algoritması, pazarlama kampanyalarınız için web sitesi ziyaretçilerinin verilerinden otomatik olarak en değerli hedef kitleyi oluşturur. Oluşturulan bu kitleleri de Facebook ve Google reklamlarında kolaylıkla kullanmanızı sağlar.

 

Özellikler

Dinamik Yapay Zeka Motoru: Kendi kendine öğrenen dinamik bir Yapay Zeka Motoru ile mağaza ziyaretçilerinizden en değerli ziyaretçileri ayırt edin.

Şeffaf Segmentler: Enhencer, diğer araçlardan farklı olarak segmentleri şeffaf ve ayrıntılı bir şekilde sunar. Kampanyalarınızı başlatmadan önce hedef kitlenizi daha iyi tanımanızı sağlar.

 

Neden Enhencer?

Erişilebilirlik: Enhencer, satışlarınızı online kampanyalarla artırabilmeniz için kullanabileceğiniz en verimli & kolay araçtır.

Kitle Otomasyonu: Enhencer yapay zeka motoru web sitenizdeki ziyaretçi verilerini otomatik olarak toplar, en değerli hedef kitleyi site içi davranışlarına göre belirleyip oluşturur ve trendlere uyum sağlamak için belirli aralıklarla otomatik olarak kitleleri günceller.

Dönüşüm Oranını Arttırın: Kampanyalarınız için size daha uygun kitlelere giderek dönüşüm oranını artırır.

ROAS’ı Arttırın: Satın alma ihtimali yüksek olan ziyaretçileri hedefleyerek kampanya maliyetlerinizi azaltın ve ROAS’ı arttırın.

Tıklama Başına Daha Az Maliyet: Yapay zeka tabanlı kitleleri kullanarak pazarlama kampanya maliyetlerinizi düşürün.

Yeni Kullanıcı: Enhencer Lookalike kitleleri ile e-ticaret sitenizi henüz ziyaret etmemiş potansiyel müşterilerinize reklam gösterin. Potansiyel müşteri kitlesini kullanarak markanızın kendi kitlesini genişletin ve daha fazla satış elde edin.

Müşteri Desteği: Müşteri Destek Ekibimiz her türlü sorunuzu cevaplamak için 7/24 müsait durumdalar. Performans pazarlama uzmanlarımız Facebook Ads ve Google Ads kampanyalarınıza yardım için her daim hazırlar. Ek olarak, kitlelerinizin sürekli güncel kalmasını ve kampanyalarınızın tam kapasiteyle çalışmasını için sağlarlar.

Gereksinimler

Uygulamayı kullanabilmek için Enhencer paketlerinden birini satın almanız yeterlidir. Ekstra bir gereklilik bulunmamaktadır.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Enhencer

Eklenme Tarihi

23.12.2021

Son Güncelleme Tarihi

17.12.2023

Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın