IdeaSoft App Store ile E-ticaret Sitenizi Daha Verimli Hale Getirin

Gerek işe yeni başlamış bir e-ticaret markası olun gerek e-ticaretle yıllardır ilgilenen bir marka, işinizi büyütmek için birçok firmayla iş birliği yapmak veya farklı ihtiyaçlarınızı çözen teknolojilere entegre olmak zorundasınız. Bu zorunluluk bazen sınırsız çözüm getirebildiği gibi işletmeniz için sonsuz sorunu da beraberinde getirebilir.

E-ticaret sektöründeki neredeyse tüm firmalar işlerinin bir noktasında bazı 3. parti hizmetlere ihtiyaç duyuyorlar. Gerek işe yeni başlamış bir e-ticaret markası olun gerek e-ticaretle yıllardır ilgilenen bir marka, işinizi büyütmek için birçok firmayla iş birliği yapmak veya farklı ihtiyaçlarınızı çözen teknolojilere entegre olmak zorundasınız. Bu zorunluluk bazen sınırsız çözüm getirebildiği gibi işletmeniz için sonsuz sorunu da beraberinde getirebilir.

Online ticaret yapan firmaların ihtiyaçlarını en hızlı ve doğru şekilde çözmek, IdeaSoft E-ticaret Yazılımları ile tam uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlamak ve böylece IdeaSoft müşterilerinin; zaman, güven, verimlilik, entegrasyon maliyetleri gibi konularda önlerine çıkabilecek tüm problemleri ortadan kaldırmak amacı ile IdeaSoft Uygulama Merkezi'ni geliştirdik.

IdeaSoft’un vizyonunu, inovasyon gücünü ve müşterilerine verdiği değeri yansıtacak ve aynı zamanda e-ticaret yapan firmaların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir platform yaratmak için tüm ekiplerimizle birlikte çok büyük bir efor harcadık. Şimdi ise App Store'u, IdeaSoft müşterilerinin kullanımına ve beğenisine sunuyoruz. Bundan sonraki süreçte de platformumuzu geliştirmeye ve e-ticaret firmalarına katkı sağlayacak uygulamalarla buluşturmaya devam edeceğiz.

IdeaSoft App Store’da Hangi Çözümleri Bulabilirim?

E-ticaret firmalarının ihtiyaçlarına göre kategorize edilmiş ve resmi iş ortaklarımız tarafından hazırlanmış veya IdeaExport Çoklu Dil Paketi gibi IdeaSoft Yazılım ekibinin ürettiği uygulamalarla işinizi geliştirecek tüm çözümlere App Store'dan ulaşabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google Analytics Entegrasyonu, Mail Yönetimi gibi dijital pazarlamayla ilgili uygulamalar veya Chat, Facebook Messenger, WhatsApp gibi sosyal medya ve dijital iletişim uygulamaları bu platformda bulabilir, anında sitenize entegre edebilirsiniz.

Bunun dışında Pazaryeri Entegrasyonları, Promosyon Sistemi gibi satışlarınıza katkı sağlayacak uygulamaları da anında IdeaSoft App Store’dan satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamalarla ilgili yorumlarınız ve değerlendirmeleriniz hem kendimizi hem de iş ortaklarımızı geliştirmemiz için büyük önem taşıyor. Sizi daha iyi anlamamız ve deneyiminizi öğrenebilmemiz adına kullandığınız uygulamaların gelişimine katkı sağlamayı unutmayın.

Tüm Uygulamalar Ücretli mi?

Gerek IdeaSoft gerek iş ortaklarımız tarafından geliştirilen uygulamaların bir kısmı ücretsiz olarak IdeaSoft müşterilerine sunuluyor. Bunun dışında sınırlı süreli ücretsiz kullanımlar veya tamamen ücretli kullanılan uygulamalar da App Store içerisinde mevcut.

IdeaSoft App Store’dan Nasıl Uygulama Satın Alabilirim?

App Store’da ilgilendiğiniz uygulamanın detay sayfasına girerek uygulama açıklamalarını, geliştirici firmayı ve ilgili diğer detayları görebilirsiniz. "Satın Al" butonuna tıkladığınızda; site adresiniz, kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra uygulamanın ücretini kredi kartınızla öder, uygulamaya giriş sağlarsınız. Uygulama sizin bir IdeaSoft kullanıcısı olduğunuzu otomatik olarak tanır ve işlemlerinizi buna göre konfigüre eder. Ücretsiz uygulamalara sahip olabilmek için ise giriş sonrasında "Yükle" butonuna basmanız yeterlidir.

Beğenmediğim Uygulamaları İade Edebilir miyim?

IdeaSoft App Store’un müşterilerimizi koruyan ve tüm iş ortaklarımızın saygı duyduğu bir kuralı var: Her uygulama koşulsuz şartsız 30 gün içerisinde iade edilebilir. İade etmek istediğiniz uygulamanın işlemini sitenizin admin panelinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi İçin Arayın