Munazzo Stok ve Satış Kanalları
Toplam 4 indirme
Munazzo ile Avrupa'ya açılın! Munazzo, ürünlerinizi yükleyerek Avrupa'daki binlerce e-ticaret sitesi ve pazar yerinde satış yapmanızı sağlayabilecek bir dropshipping platformudur.
Small
100 Ürün Adedi
8,520 ₺ / Yıllık
Satın Al
Medium
250 Ürün Adedi
12,070 ₺ / Yıllık
Satın Al
Large
500 Ürün Adedi
24,850 ₺ / Yıllık
Satın Al
Uygulama hakkında

Munazzo, tedarikçileri ve satıcıları bir araya getiren bir dropshipping (stoksuz satış) platformudur. Türkiye'de satışını yaptığınız ürünlerinizi, gelişmiş bir fiyatlandırma ve katalog yönetim sistemi ile Munazzo'ya yükleyerek Avrupa'daki kayıtlı binlerce satıcımızın web mağazalarında ve pazar yerlerinde satış yapmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Nasıl Çalışır?

Munazzo, tedarikçilerin ürün verilerini gelişmiş bir fiyatlandırma ve katalog yönetim sistemi ile zenginleştirmelerini sağlayan benzersiz bir platformdur. Munazzo ile Türkiye'de tedarik ettiğiniz ürünleri IdeaSoft aracılığıyla platformumuza yükleyip satıcılarımızın ürünlerinizi e-ticaret sitelerine ve pazar yeri mağazalarına yüklemesine izin vererek küresel bir ağa ulaşabilirsiniz. Munazzo satıcıları, ürünlerinizi görerek seçtikleri ürünleri kendi pazar yeri mağazalarında listeleyebilecekler. Günün sonunda o gün satılan ürünleri içeren bir sipariş listesi alacaksınız. Size düşen tek şey ürünleri hazırlayıp kargoya vermek, geriye kalan her şeyi Munazzo sizin için hallediyor olacak.

 

Munazzo'nun Türkiye'deki tedarikçiler için avantajları,

• Sadece Türkçe bilerek tüm Avrupa’daki e-ticaret mağazaları ve pazar yerlerinde ürünlerinizin satışını yapabileceksiniz.

• Sağlamış olduğumuz Türkçe Müşteri Hizmetleri desteği ile tüm sorularınızın cevaplarını rahatlıkla alabilirsiniz.

• Avrupa’daki satış platformlarına herhangi bir ücret veya komisyon ödemeniz gerekmiyor. Kesinti olmadan ürün satış ücretinizin tamamını kar olarak alabilirsiniz.

• Tek bir platformdan Avrupa pazar yerlerine ve e-ticaret sitelerine erişim imkânı elde edebilirsiniz.

• Ürünleri Munazzo’ya yükleyerek aynı anda binlerce satıcıya ürünlerinizi sunabilirsiniz.

• Avrupa’da herhangi bir şirket açmanıza gerek olmadan ürünlerinizi satabilirsiniz.

• Satış işlemlerinde KDV ve diğer vergileri ödeme zorunluluğunuz bulunmaz, muaf tutulursunuz.

• Satış sonrası müşteri soruları ve desteğinin yönetimini ürünü satmış olduğunuz Avrupa'daki satıcılar gerçekleştirmektedir.

• Ürünler ve açıklamaları satış yapılacak platformun diline otomatik olarak çevrilir ve çeviri için ekstra bir ücret ödemezsiniz.

• Munazzo'nun maksimum müşteri memnuniyeti ve deneyimine göre geliştirilmiş platformu ile herhangi teknik bir bilgiye ihtiyaç duymadan rahatlıkla işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

• Türkiye’deki rekabetçi piyasadan sıyrılıp ürünlerinizi Avrupa'da daha yüksek kar oranıyla satışa sunabilirsiniz.

Munazzo'nun Entegrasyon Ortakları

Bol.com, amazon.com, Cdiscount, Mirakl, Rakuten, CCVShop, lightspeed, Fedex ve daha fazlası için her gün çalışmalarımız devam etmektedir.

Gereksinimler

Uygulamanın kullanımı için IdeaSoft lisansına sahip olmanız yeterlidir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Munazzo

Eklenme Tarihi

11.05.2022

Son Güncelleme Tarihi

21.10.2022

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın