Mutlucell Toplu SMS Uygulaması
Toplam 403 indirme
Bu entegrasyon sayesinde müşterilerinize üyelik, sipariş işlemleri ve hazırlıkları, kargo gibi süreçlerdeki güncellemelerde otomatik SMS’ler gönderebilir ve yeni üye kaydı, sipariş, kapıda ödeme onayı gibi aksiyonlardan da otomatik SMS alarak haberdar olabilirsiniz.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Mutlucell Toplu SMS Entegrasyonu ne işe yarar?

• Gönderdiğiniz SMS'ler ortalama 3 saniye içerisinde sorunsuz bir şekilde kişiye ulaşır. Detaylı raporlama ile gönderilen Toplu SMS paketlerinin ulaşıp ulaşmadığını anında kontrol edebilirsiniz. Ulaşmayan, başarısız olan veya zaman aşımına uğrayan SMS'ler için kredi iadesi anında yapılır.

• Mobil uygulamalarımız ile cep telefonunuzdan da Toplu SMS gönderimi yapabilir, gönderim raporlarınızı kontrol edebilirsiniz. Kredi kartı ile 7/24 kredi alımı yapabilir, anında kullanabilirsiniz.

• Toplu SMS gönderimini, ISO-27001 bilgi güvenliği sertifikası onaylı tüm sistemlerimizden tüm operatörlerle kurulan direk bağlantı sayesinde daha güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

• Çift yönlü SMS ile Toplu SMS gönderdiğiniz kişiler ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Mutlucell Toplu SMS modülünü kendi kodlarınıza entegre ederek uygulamanız içerisinden SMS gönderimi yapabilir veya abone numaranıza gönderilen SMS'leri alabilirsiniz.

• Toplu SMS sistemine kişilerinizin isimlerini kaydedebilir, aynı anda binlerce Toplu SMS gönderirken isimleri ile hitap edebilir, başlıklı SMS gönderebilirsiniz.

• Müşterilerinizin, sevdiklerinizin, öğrencilerinizin özel günlerini Toplu SMS sistemine kaydedebilir, belirleyeceğiniz tarih ve saatte SMS gönderiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

• Kara liste oluşturma, ulaşmayan SMS'lerin iadesi, detaylı uyarı sistemi ile bilgilendirme ve önlem alma özelliği, hazır taslak SMS metinleri, Türkçe karakter desteği, havale / EFT / kredi kartı otomatik ödeme talimatları, ileri tarihli SMS oluşturma, detaylı API entegrasyon, doğrudan operatörlerden alınan raporlama sistemi, periyodik SMS özelliği, alt kullanıcı tanımlama ve yetki verme, abone özel kendi numarası ile SMS gönderim ve alma özelliği

 

Entegrasyonun Kullanımda Sağladığı Faydalar

• Müşterileriniz ile sipariş alındıktan sonra profesyonel bir şekilde SMS iletişimi kurmanızı sağlar. Siparişle ile ilgili tüm süreçler hakkında otomatik olarak anında bilgilendirilmeleri sağlanır.

• Kapıda ödeme siparişlerinizde müşterilerinize SMS gönderebilirsiniz ve müşterileriniz SMS ile onayladıktan sonra sipariş işlemi alınır. Böylelikle kapıda ödeme seçeneği ile gönderim gerçek kişi tarafından onaylanmış olur.

• Herhangi bir ayar girmeden Mutlucell toplu SMS entegrasyonunuzu gerçekleştirerek üye cep telefonlarını IdeaSoft’tan Mutlucell rehberinize hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

• Toplu yükleme işleminiz gerçekleştikten sonra da ihtiyacınız kadar numara paketi alarak yükleme yapabilirsiniz ve kullanmadığınız miktarları ödemek zorunda kalmazsınız.

 

Nasıl Çalışır?

Entegrasyonu yüklediğinizde karşınıza çıkan Kullanıcı Adı ve Şifre bölümüne Mutlucell’de bulunan hesabınızın bilgilerini girerek kurulumu tamamlamış olacaksınız.

• Mutlucell aboneliğiniz yoksa, aynı ekran üzerinden hızlı bir şekilde abonelik oluşturmak için buradan işlemleri başlatabilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra Çağrı Merkezi tarafından aranarak hizmet hakkında detaylı bilgi verilecektir. Aboneliğiniz tamamlandıktan sonra Kullanıcı Adı ve Şifreniz ile birlikte giriş sağlayabilirsiniz.

• Mutlucell Toplu SMS Entegrasyonu sayesinde tek tuşla kurulum sağlanacaktır. Giriş yaptıktan sonra Mutlucell tolu sms paketinizi satın alarak yükleme işleminiz sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilecektir.

Gereksinimler

Öncelikle Mutlucell‘de mevcut bir aboneliğinizin olması gerekmektedir.

Aboneliğiniz yok ise hızlı başvuru yaparak Kayıt Ol linki üzerinden kaydolabilirsiniz, ardından Mutlucell Çağrı Merkezi tarafından aranacak ve abonelik işlemleriniz gerçekleştirilecektir.

 

Genel Bilgiler
Geliştirici

Mutlucell

Eklenme Tarihi

05.07.2021

Son Güncelleme Tarihi

15.08.2022

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir

www.atolyefil.com 30/07/2022

Başlangıçta entegrasyon ile ilgili sorunlar yaşadık ama bir kaç gün içinde çözüldü. Sistem sorunsuz işliyor ve müşterilerimiz şimdi daha mutlu..
Detaylı Bilgi İçin Arayın