Mutlucell Toplu SMS ve İYS Entegrasyonu
Toplam 693 indirme
Bu entegrasyon sayesinde müşterilerinize üyelik, sipariş işlemleri ve hazırlıkları, kargo gibi süreçlerdeki güncellemelerde otomatik SMS’ler gönderebilir ve yeni üye kaydı, sipariş, kapıda ödeme onayı gibi aksiyonlardan da otomatik SMS alarak haberdar olabilirsiniz.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Mutlucell Toplu SMS ve İYS Entegrasyonu ne işe yarar?

• Gönderdiğiniz SMS'ler ortalama 3 saniye içerisinde sorunsuz bir şekilde kişiye ulaşır. Detaylı raporlama ile gönderilen Toplu SMS paketlerinin ulaşıp ulaşmadığını anında kontrol edebilirsiniz. Ulaşmayan, başarısız olan veya zaman aşımına uğrayan SMS'ler için kredi iadesi anında yapılır.

• Mobil uygulamalarımız ile cep telefonunuzdan da Toplu SMS gönderimi yapabilir, gönderim raporlarınızı kontrol edebilirsiniz. Kredi kartı ile 7/24 kredi alımı yapabilir, anında kullanabilirsiniz.

• Toplu SMS gönderimini, ISO-27001 bilgi güvenliği sertifikası onaylı tüm sistemlerimizden tüm operatörlerle kurulan direk bağlantı sayesinde daha güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

• Çift yönlü SMS ile Toplu SMS gönderdiğiniz kişiler ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Mutlucell Toplu SMS modülünü kendi kodlarınıza entegre ederek uygulamanız içerisinden SMS gönderimi yapabilir veya abone numaranıza gönderilen SMS'leri alabilirsiniz.

• Toplu SMS sistemine kişilerinizin isimlerini kaydedebilir, aynı anda binlerce Toplu SMS gönderirken isimleri ile hitap edebilir, başlıklı SMS gönderebilirsiniz.

• Müşterilerinizin, sevdiklerinizin, öğrencilerinizin özel günlerini Toplu SMS sistemine kaydedebilir, belirleyeceğiniz tarih ve saatte SMS gönderiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

• Kara liste oluşturma, ulaşmayan SMS'lerin iadesi, detaylı uyarı sistemi ile bilgilendirme ve önlem alma özelliği, hazır taslak SMS metinleri, Türkçe karakter desteği, havale / EFT / kredi kartı otomatik ödeme talimatları, ileri tarihli SMS oluşturma, detaylı API entegrasyon, doğrudan operatörlerden alınan raporlama sistemi, periyodik SMS özelliği, alt kullanıcı tanımlama ve yetki verme, abone özel kendi numarası ile SMS gönderim ve alma özelliği

• Yeni müşteri edindikçe veya mevcut müşteri portföyünüz içinde İYS sistemi üzerinden sizden ileti almak isteyenler oldukça; İYS’deki datanızın güncellenmesi gerekmektedir. Mutlucell İYS Entegrasyonu, İYS’de sizden elektronik ileti almak istemediğini belirten kullanıcıların cep telefonu ve e-posta adres bilgilerinin ticari ileti gönderim sisteminizden çıkarılmasını ve yeni kaydolan müşterilerinizin ise yasal gereksinimler çerçevesinde 3 iş günü içinde İYS’ye kaydedilmesini sağlamaktadır.

 

Entegrasyonun Kullanımda Sağladığı Faydalar

• Müşterileriniz ile sipariş alındıktan sonra profesyonel bir şekilde SMS iletişimi kurmanızı sağlar. Siparişle ile ilgili tüm süreçler hakkında otomatik olarak anında bilgilendirilmeleri sağlanır.

• Kapıda ödeme siparişlerinizde müşterilerinize SMS gönderebilirsiniz ve müşterileriniz SMS ile onayladıktan sonra sipariş işlemi alınır. Böylelikle kapıda ödeme seçeneği ile gönderim gerçek kişi tarafından onaylanmış olur.

• Herhangi bir ayar girmeden Mutlucell toplu SMS entegrasyonunuzu gerçekleştirerek üye cep telefonlarını IdeaSoft’tan Mutlucell rehberinize hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

• Toplu yükleme işleminiz gerçekleştikten sonra da ihtiyacınız kadar numara paketi alarak yükleme yapabilirsiniz ve kullanmadığınız miktarları ödemek zorunda kalmazsınız.

• İYS’ye yüklenmiş datanızın güncel tutulması, ticari elektronik ileti portföyünüzün müşteri talepleri doğrultusunda güncellenmesi işlemlerini gerçekleştiren Mutlucell İYS Entegrasyonu; 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Kanunu’ndan hareketle hazırlanmış “Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik” esaslarını karşılamanızı ve bu yönetmeliğe uymamaktan kaynaklı doğabilecek maddi cezalardan kaçınmanızı sağlamaktadır.

 

Nasıl Çalışır?

Entegrasyonu yüklediğinizde karşınıza çıkan Kullanıcı Adı ve Şifre bölümüne Mutlucell’de bulunan hesabınızın bilgilerini girerek kurulumu tamamlamış olacaksınız.

• Mutlucell aboneliğiniz yoksa, aynı ekran üzerinden hızlı bir şekilde abonelik oluşturmak için buradan işlemleri başlatabilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra Çağrı Merkezi tarafından aranarak hizmet hakkında detaylı bilgi verilecektir. Aboneliğiniz tamamlandıktan sonra Kullanıcı Adı ve Şifreniz ile birlikte giriş sağlayabilirsiniz.

• Mutlucell Toplu SMS Entegrasyonu sayesinde tek tuşla kurulum sağlanacaktır. Giriş yaptıktan sonra Mutlucell tolu sms paketinizi satın alarak yükleme işleminiz sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilecektir.

• Mutlucell İYS Entegrasyonu sayesinde kayıt olan yeni muşterileriniz otomatik olarak seçtiğiniz izin tipinde onay verilmiş olarak İleti Yönetim Sistemine aktarılmasını sağlar.

Gereksinimler

Öncelikle Mutlucell‘de mevcut bir aboneliğinizin olması gerekmektedir.

Aboneliğiniz yok ise hızlı başvuru yaparak Kayıt Ol linki üzerinden kaydolabilirsiniz, ardından Mutlucell Çağrı Merkezi tarafından aranacak ve abonelik işlemleriniz gerçekleştirilecektir.

 

Genel Bilgiler
Geliştirici

Mutlucell

Eklenme Tarihi

05.07.2021

Son Güncelleme Tarihi

04.04.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir

www.atolyefil.com 30/07/2022

Başlangıçta entegrasyon ile ilgili sorunlar yaşadık ama bir kaç gün içinde çözüldü. Sistem sorunsuz işliyor ve müşterilerimiz şimdi daha mutlu..
Detaylı Bilgi İçin Arayın