Related Digital Pazarlama Platformu
Toplam 6 indirme
Bu entegrasyon ile birlikte IdeaSoft mağazanızda bulunan üyelerinizi otomatik olarak Related Digital Marketing platformuna aktarabilirsiniz. Bunun yanında uygulama üzerinden web push, event, ürün entegrasyonlarını kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Pazarlama otomasyonu ile pazarlama süreçlerini otomatikleştirebilir ve kolayca yürümesini sağlayabilirsiniz. Davranışsal ve demografik verilere dayalı olarak potansiyel müşterilerin tercih ettiği iletişim kanalından, onlar için en doğru zamanda onların beğenebileceği içeriklerin karşılarına çıkmasına imkan tanıyabilirsiniz.

Related Digital pazarlama otomasyonu ile yeni müşteriler edinebilir, mevcut müşteriye daha fazla satış yapabilir, müşteriyi elde tutmak için kurgular üretebilir ve kaybedilen müşteriyi tekrar kazanabilirsiniz.

IdeaSoft entegrasyonu ile birlikte müşteri verilerinizi kolaylıkla Related Marketing Cloud hesabınıza taşıyabilir, üyelerinizin ve RMC üzerindeki listelerinizin güncel tutulması sayesinde müşterilerinizle iletişimi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Web push, event, ürün entegrasyonlarını kısa sürede tamamlayarak pazarlama kampanyalarınıza bir an önce başlayabilirsiniz.

 

RMC ile Neler Yapabilirsiniz?

• Related Marketing Cloud’a yüklediğiniz müşteri listelerinize hızlı ve güvenilir bir şekilde e-posta gönderimi yapabilirsiniz.

• Mobil iletişim bilgisi ve izni olan müşterilerinize SMS gönderimi yapabilir ve mobil bildirimler yollayabilirsiniz. Lokasyona bağlı olarak kampanyalarınızı duyurabilirsiniz.

• Birden fazla kaynaktan toplanan müşteri verilerini tek bir platform üzerinde görebilir ve segmente edebilirsiniz. Böylelikle doğru zamanda doğru kampanyayı doğru kişilere ulaştırabilirsiniz.

• Web sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin davranışlarına göre şekillenen ürün önerme motoru sayesinde satışlarınızı arttırabilirsiniz.

• Müşterilerinizin web sitenizdeki hareketlerini analiz ederek kişiye özel sayfa üzeri senaryolar yaratabilir, pop-up, banner içeriklerini yönetebilirsiniz.

• Soru ve destek ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayabilecek destek ekibimiz ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

• Platformda Türkçe ve İngilizce dil seçeneği sunulmaktadır.

Gereksinimler

Öncelikle Related Marketing Cloud’ta bir hesabınızın bulunması gerekmektedir. Eğer bir Related Digital hesabınız yoksa [email protected] mail adresiyle bize ulaşabilirsiniz.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Digital Fikirler

Eklenme Tarihi

07.02.2022

Son Güncelleme Tarihi

23.05.2022

Destek Bilgileri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir