Related Digital Pazarlama Platformu
Toplam 240 indirme
Related Digital Pazarlama Platformu ile pazarlama süreçlerinizi otomatikleştirerek daha fazla potansiyel müşteri edinebilir, daha fazla ziyaretçiyi müşteriniz haline dönüştürebilirsiniz.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Pazarlama otomasyonu ile pazarlama süreçlerini otomatikleştirebilir ve kolayca yürümesini sağlayabilirsiniz. Davranışsal ve demografik verilere dayalı olarak potansiyel müşterilerin tercih ettiği iletişim kanalından, onlar için en doğru zamanda onların beğenebileceği içeriklerin karşılarına çıkmasına imkan tanıyabilirsiniz.

Related Digital pazarlama otomasyonu ile yeni müşteriler edinebilir, mevcut müşteriye daha fazla satış yapabilir, müşteriyi elde tutmak için kurgular üretebilir ve kaybedilen müşteriyi tekrar kazanabilirsiniz.

IdeaSoft entegrasyonu ile birlikte müşteri verilerinizi kolaylıkla Related Marketing Cloud hesabınıza taşıyabilir, üyelerinizin ve RMC üzerindeki listelerinizin güncel tutulması sayesinde müşterilerinizle iletişimi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Web push, event, ürün entegrasyonlarını kısa sürede tamamlayarak pazarlama kampanyalarınıza bir an önce başlayabilirsiniz.

 

RMC ile Neler Yapabilirsiniz?

• E-Posta Pazarlama

Related Marketing Cloud’a yüklediğiniz müşteri listelerinize hızlı ve güvenilir bir şekilde e-posta gönderimi yapabilirsiniz.

 

• SMS Pazarlama

Mobil iletişim bilgisi ve izni olan müşterilerinize SMS gönderimi yapabilir ve mobil bildirimler yollayabilirsiniz. Lokasyona bağlı olarak kampanyalarınızı duyurabilirsiniz.

 

• Push Bildirimleri

RMC web push sayesinde ziyaretçileriniz web sitenizden ayrılsalar bile ziyaretçilerinize web tarayıcılarından mesaj göndermeye devam edebilirsiniz.

 

• Web Kişiselleştirme

Birden fazla kaynaktan toplanan müşteri verilerini tek bir platform üzerinde görebilir ve segmente edebilirsiniz. Böylelikle doğru zamanda doğru kampanyayı doğru kişilere ulaştırabilirsiniz.

Web sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin davranışlarına göre şekillenen ürün önerme motoru sayesinde satışlarınızı arttırabilirsiniz.

 

• Target Aksiyonlar

Müşterilerinizin web sitenizdeki hareketlerini analiz ederek kişiye özel sayfa üzeri senaryolar yaratabilir, pop-up, banner ve gamification kurguları ile mevcut müşterilerinizi sadık müşteriler haline getirebilirsiniz.

 

• Müşteri Veri Platformu

“Customer Data Platform” özelliği müşteri verilerini toplamayı, müşterinin farklı profillerinin birleştirilmesini, müşteri segmentasyonunu ve omni-channel kampanyalar yürütmeyi sizin için kolaylaştırır.

 

Soru ve destek ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayabilecek destek ekibimiz ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Platformda Türkçe ve İngilizce dil seçeneği sunulmaktadır.

Gereksinimler

Öncelikle Related Marketing Cloud’ta bir hesabınızın bulunması gerekmektedir. Eğer bir Related Digital hesabınız yoksa sales@relateddigital.com mail adresiyle bize ulaşabilirsiniz.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Related Digital

Eklenme Tarihi

07.02.2022

Son Güncelleme Tarihi

11.07.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın