SEO Analizi
Toplam 2173 indirme
IdeaSoft SEO Analizi uygulaması, e-ticaret sitenizde yer alan sayfalar için yazmış olduğunuz içerikleri inceler ve arama motoru algoritmaları ile ne kadar uyumlu olduğunu gösterir. Ayrıca yapmanız gereken SEO düzenlemeleri hakkında önerilerde bulunur.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer alarak görünür olmanızı sağlamak için yapmanız gereken işlemlerin geneline arama motoru optimizasyonu (SEO) denir. SEO Analizi uygulaması sayesinde ürün, kategori, marka, blog ve diğer tüm sayfalarınız için oluşturduğunuz içeriklerin SEO’ya ne kadar uyumlu olduğunu ve yapmanız gereken düzenlemeleri öğrenebilirsiniz. Uygulamanın önerileri doğrultusunda yapacağınız geliştirmeler ile arama sonucu sıralamanızı iyileştirebilir, e-ticaret sitenize daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

 

SEO Analizi Uygulaması Nasıl Çalışır?

Sitenize eklediğiniz sayfaların arama motoru algoritması ile ne kadar uyumlu olduğunu gösteren SEO Analizi uygulamasını e-ticaret sitenize yükleyin. Uygulama size e-ticaret sitenizdeki sayfalarınızda yer alan SEO sorunlarını gösterecek ve bu sorunları nasıl çözmeniz gerektiği ile alakalı önerilerde bulunacaktır.

SEO Analizi uygulaması sayesinde tüm arama motoru optimizasyonu düzenlemelerinizi yönetim panelinize geri dönmenize gerek kalmadan uygulama ekranı üzerinden yapabilirsiniz.

seo-analiz-uygulaması-görsel

 

Uygulamanın yaptığı önerileri dikkate alarak düzenlemelerinizi yapın ve kaydet tuşuna basın. Yapacağınız geliştirmeler sayesinde SEO uyumluluğunuz artacak, arama motorlarında daha görünür olacaksınız.

 

seo-analizi-uygulaması-görsel-2

Gereksinimler

Uygulamayı kullanabilmeniz için responsive temaya sahip olmanız gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

ideasoft

Eklenme Tarihi

10.08.2021

Son Güncelleme Tarihi

28.06.2022

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir

Anonim 16/02/2022

www.ozglassart.com 20/02/2022

Toplu işlemler oldukça iş gördü.
Güzel uygulama olmuş.
thnx