Telegram Bot
Toplam 2 indirme
Telegram Bot uygulaması ile sipariş bildirimlerinizi, stok azalmalarınızı ve ödeme bildirimlerinizi kontrol edebilir sitenizdeki bazı güncellemeleri kolayca sağlayabilirsiniz.
1,000 ₺
710 ₺ / Yıllık
Satın Al
Uygulama hakkında

 

E-ticaret sitenizdeki yeni gelen siparişlerinizden stok azalmalarına kadar gerçekleşen önemli değişiklikleri uzaktan kontrol etmek istemez misiniz? Telegram Bot uygulaması ile e-ticaret sitenizi uzaktan açıp kapatabilir, bununla birlikte e-ticaret sitenize ait firma, yetkili, adres ve telefon gibi bilgilerinizi uzaktan güncelleyebilirsiniz. Aynı zamanda yeni gelen siparişlerinizi, stok azalmalarınızı, sitenize gelen yorumları ve sitenizden yapılan ödemeleri Telegram Bot’tan gelen bildirimlerle anlık olarak takip edebilirsiniz.

 

Nasıl Çalışır?

• IdeaSoft panelinizden uygulamayı satın aldıktan sonra isterseniz kendi Telegram hesabınızdan botunuzu oluşturabilir ya da uygulamanın size verdiği botu kullanabilirsiniz.

• Oluşturduğunuz Telegram Bot’un ‘ID’sini ve site linkinizi sisteme girdikten sonra uygulamanız çalışmaya başlayacaktır.

• Stok azalmalarınızın, site yorumlarınızın ve yeni gelen siparişlerinizin anlık bildirimlerini ; firma / yetkili bilgilerini güncelleme ve sitenizi açıp kapatma işlemlerinizi size özel olan Telegram Bot’unuzla kolayca takip edebilirsiniz.

Gereksinimler

Telegram Bot uygulamasını kullanabilmeniz için öncelikle IdeaSoft müşterisi olmanız ve daha sonrasında uygulamayı satın almanız gerekmektedir. Uygulamayı satın aldıktan sonra sitenizi Telegram Bot’a bağlamanız yeterli olacaktır.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Bixcod Yazılım

Eklenme Tarihi

23.11.2022

Son Güncelleme Tarihi

17.05.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın