Varyantsoft - Pazaryeri Entegrasyonu
Toplam 5 indirme
Test. Varyantsoft Pazaryeri Entegrasyonu ile tüm e-ticaret süreçlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz. Ürün yönetimi, sipariş süreçleri, stok takibinin yanı sıra e-fatura, toplu işlemler, kargo yönetimi, kur ve komisyona bağlı otomatik fiyat güncelleme gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Varyantsoft 3 Pazaryeri
Test
Ücretsiz
Yükle
Varyantsoft Sınırsız Pazaryeri
test
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Test

Varyantsoft Pazaryeri Entegrasyonu ile Hepsiburada, Trendyol, N11, Amazon, Çiçeksepeti, Turkcell Pasaj, PttAvm, Teknosa, Pazarama, OP1001 ve Vodafone Her Şey Yanımda mağazalarınızdaki tüm e-ticaret operasyonlarınızı, bulut tabanlı yapısı sayesinde dilediğiniz yerden, dilediğiniz cihazla yürütebilirsiniz. Dinamik ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde sisteme kolayca adapte olabilir, ihtiyaç duyduğunuzda hızlıca ulaşabildiğiniz müşteri hizmetleri sayesinde tüm e-ticaret sürecinizi sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

 

Entegrasyon Özellikleri

Ürün Yönetimi

Ürünlerinizi her pazaryeri için tek tek oluşturmak yerine bir kere Varyantsoft’ta oluşturup tüm pazaryerlerine aktarabilirsiniz. Pazaryerlerinde var olan ürünlerinizi dakikalar içerisinde Varyantsoft paneline çekebilir, istediğiniz pazaryerine aktarabilirsiniz.

Sipariş Yönetimi

Tüm pazaryerlerinizdeki siparişler otomatik olarak tek bir ekranda toplanır. Bu sayede siparişlerinize ait onaylama, kargo etiketi, sipariş bazlı filtreleme gibi işlemlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Stok Takibi

Tüm pazaryerlerinizin yanı sıra fiziksel mağazanız üzerinden yapacağınız satışların da stoklarını ortak bir şekilde takip edebilir, ürününüz belirlediğiniz bir stok sayısına düştüğünde pazaryerlerinde otomatik olarak satıştan kaldırabilirsiniz.

Toplu İşlemler

Toplu olarak kargo fişi oluşturma, ürün bilgileri güncelleme, ürün barkodu oluşturma, pazaryeri fiyatı güncelleme ve satışa açma/kapama gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Raporlar

Gelişmiş raporlama sistemi sayesinde pazaryeri, marka, ciro, satış adedi, toplam tahmini kar şeklinde filtrelemeler yapabilir, en çok sattığınız ürün, en çok kar elde ettiğiniz ürün, Türkiye haritası üzerinden en çok hangi şehirlerden sipariş aldığınız ve ciro elde ettiğiniz gibi verilere ulaşabilirsiniz.

Kur-Komisyon Bazlı otomatik Fiyat Güncelleme

Otomatik veya manuel girdiğiniz kur birimine göre ürünlerinizin fiyatlarını belirleyebilmenizin yanı sıra girdiğiniz kargo ücreti, komisyon oranı, kar marjı, vergi oranı gibi değerler sayesinde ürünlerin fiyatlarını otomatik olarak pazaryerlerine gönderebilirsiniz.

Bundle/Set Ürünler

Birden fazla ürünün bir paket haline getirilerek satışa sunulmasını ifade eden bundle ürün seçeneği sayesinde, paket ürünler oluşturarak müşterileriniz için avantajlar sunabilir satın alma süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

Müşteri Sorularını Yönetme

Hepsiburada ve Trendyol üzerinden gelen müşteri sorularınızı tek ekrandan yönetebilir, hazır cevaplar oluşturarak gelen soruları yanıtlayabilirsiniz.

Link İle Ürün Ekleme

Pazaryerlerinde satışta olan bir ürünün linkini Varyantsoft paneline ekleyerek söz konusu ürün ile ilgili tüm detayları elde edebilirsiniz.

Gereksinimler

Test

Varyantsoft Pazaryeri Entegrasyonu uygulamasını kullanabilmeniz için Hepsiburada, Trendyol, N11, Amazon, Çiçeksepeti, Turkcell Pasaj, PttAvm, Teknosa, Pazarama, OP1001 veya Vodafone Her Şey Yanımda pazaryerlerinin en az birinde mağazanız olması gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

destek@ideasoft.com.tr

Eklenme Tarihi

10.02.2023

Son Güncelleme Tarihi

04.08.2023

Destek Bilgileri
Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın