IdeaConnect Muhasebe
Toplam 28 indirme
Sysmond, Netsis, Eta, Mikro,, LucaNet, LocaKoza, Logo Go3, Logo Tiger, Logo Diva, Logo İşbaşı, Dia, Paraşüt, Webticari, Genova, Barkosis, Netsim, Nebim V3, Barsoft, Akınsoft, EkoTicari, Uyumsoft, Wegs, Redex, Erp12, Zirvenet, Extreme, Sentez, Derinsis,Bizimhesap muhasebe/ön muhasebe programı kullanan satıcıların muhasebe programları ile e-ticaret operasyonlarını gerçek zamanlı olarak senkronizasyon sağlayan entegrasyon çözümüdür.
20,000 ₺
17,000 ₺ / Yıllık
Satın Al
Uygulama hakkında

IdeaConnect Muhasebe Entegrasyonu ile;

 

• Stok & Fiyat Yönetimi

Stok & Fiyat yönetimi modülü ile birlikte sitenizde ki ve pazaryerlerinde ki ürünleri belirlediğiniz kurallar çerçevesinde fiyatlandırabilir, yaptığınız fiyat değişikliklerinin dakikalar içerisinde tüm platformlara dağıtılmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte yaptığınız stok güncellemeleri de dakikalar içerisinde tüm platformlara dağıtılır bu sayede stoğu olmayan ürün satışı riskini azaltmış, tüm operasyonları tek bir ekrandan yönetmiş olursunuz.

 

• Cari Yönetimi

Stok & Sipariş veya fatura ekleme aşamasında IdeaConnect Muhasebe sizler adına siparişe konu olan carileri belirlediğiniz kurallar çerçevesinde oluşturur, Cari açılışında e-posta ve vergi kimlik numarası kontrolü yapılarak, bir cari mevcutsa tekrar yeni cari açılmaz, mevcut cari üzerine ekleme yapılır.

 

• Sipariş Yönetimi

Tüm platformlardan gelen siparişleriniz aynı anda muhasebe programınıza otomatik olarak aktarılır.

 

• Fatura Yönetimi

IdeaConnect Muhasebe entegrasyonu aktarılan siparişler “faturalandırılacak” şekilde muhasebe programınıza aktarılabilir. Bu sayede faturalandırma operasyonlarınızda ki yükünüz ve hata oranınız azalır.

 

• Depo Yönetimi

IdeaConnect Muhasebe entegrasyonu ile e-ticarete özel depo seçimi yapabilir, sadece belirlediğiniz depolarda ki stokların platformlara ve sitenize aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Gereksinimler

Uygulamayı kullanabilmek için IdeaSoft ile çalışan aktif bir e-ticaret sitesine sahip olmanız gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

ideasoft

Eklenme Tarihi

25.03.2024

Son Güncelleme Tarihi

12.07.2024

Destek Bilgileri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın