Arvia Görüntülü Satış ve Canlı Destek
Toplam 131 indirme
Arvia Görüntülü Satış ve Canlı Destek uygulaması, müşterilerinizle yüz yüze yaptığınız tüm görüşmeleri e-ticaret sitenize taşıyarak verimli ve hızlı bir satış & pazarlama yapmanızı ve müşteri desteği vermenizi sağlar. Arvia; firmanızın web sitesi içinde çalışır, bir program indirmeyi ya da başka bir siteye yönlendirilmeyi gerektirmez. Müşterileriniz, e-ticaret sitenizdeki arama butonuna tıklayarak sizinle anında görüntülü görüşmeye başlayabilir.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Müşterilerinizin Size Görüntülü Görüşme ile Bağlanmasını İster Misiniz?

Yüz yüze iletişimin gücünü kullanarak olağanüstü bir müşteri deneyimi yaratabilirsiniz. Arvia Görüntülü Satış çözümü ile ziyaretçilerinizin web sitenizden ayrılmadan anında görüntülü görüşme ile size bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Arvia, çevrimiçi müşteri iletişimlerinizi birebir görüntülü görüşmeler ile yönetmenizi sağlar. Hiçbir uygulama ve üyeliğe ihtiyaç duyulmadan hızlı, pratik ve kesintisiz görüntülü satış deneyimi için geliştirilen Arvia, müşterilerinizi farklı bir platforma yönlendirmeden kendi web sitenizde tutar.

Arvia kullanıcıları, 14 gün profesyonel sürüm denemesi ile başlayabilir ve 14 günün ardından IdeaSoft müşterilerine özel indirimlerle Arvia planlarından seçerek kullanımlarına devam edebilirler.

Arvia Görüntülü Görüşme Çözümleriyle Sizlerin Stratejik Ortağı Olmak ve Müşterilerinizle Aranızdaki Mesafeyi Sıfıra İndirmek İstiyoruz!

 

Arvia'nın Faydaları ve Avantajları

1. Müşteri veya potansiyel müşterilerinizin sizinle yüz yüze iletişim kurmasını sağlayın.

2. Satışa dönüş oranlarınızda 10 kata ve ortalama sepet tutarınızda %200’e kadar artış yakalayın.

3. İade oranlarınızı nokta atışı yönlendirmelerle düşürün ve müşteri memnuniyetini artırın!

4. Tamamen özelleştirilebilen ve markanıza uygun hale getirilebilen Arvia Akıllı Arama Butonu (Arvia Smart Call Widget) ile fark yaratın.

5. Kullanıcı dostu ve sade arayüz ile müşterileriniz size kolayca ulaşsın.

6. Temsilcileriniz kolay kullanımlı Arvia yönetim paneli ile sadece müşteriye odaksın.

7. Müşterilerinizin sistemde ne kadar vakit geçirdiğini, düşüncelerini ve sizin için olan yorumlarını takip edebilirsiniz. Aynı şekilde görsel satış ve iletişim temsilcilerinizin çalışma performanslarını, sürelerini, aldığı yorum ve puanları kolaylık ile kontrol edebilir ona göre çözümler ve önlemler alabilirsiniz.

8. Dakikalar içinde kurulum, aylarca sürecek etki! Arvia kolay kullanımı ile üretkenliğinizi artırmak için tasarlanmıştır. Tamamen özelleştirilebilir tasarımı ve tam mobil uyumu sayesinde sitenizi asla yavaşlatmaz.

9. Sitemiz üzerinden bize her an ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içinde de telefon üzerinden destek verilir. Hiçbir sorunuz cevapsız kalmaz.

10. Windows, Mac, Android, iPhone gibi tüm cihaz ve tarayıcılar üzerinden platform bağımsız olarak sistemi kullanabilirsiniz.

11. Potansiyel Müşteri Formu özelliği ile sitenize gelen ziyaretçilerinizin bilgilerini alabilir ve müşterilerine geri dönüş yapabilirsiniz.

12. Temsilci üretkenliği için düşünülmüş birçok kolaylık sunuyoruz! Ekran paylaşımı, dosya gönderme/alma, Ürün ekli sepet linki paylaşma, chat, kamera değiştirme ve daha fazlası Arvia’da sizi bekliyor.

13. API ve Webhook desteği ile çok yönlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. CRM sisteminize Arvia’yı entegre ederek, iletişiminizi kendi tarafınızda da saklayabilir ve sisteminizden veri çekerek temsilcilere kolaylık sağlayabilirsiniz.

 

Entegrasyonda Yer Alan Modüller

• Salesforce

• Slack

• Zapier

• Google Analytics

• Zendesk

Entegrasyon geliştirme çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Detaylı bilgiler için arvia.tech adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Markanıza Değer Katan Özellikler

1. Tamamen özelleştirilebilir Arvia butonunu kurumsal renkleriniz ve logonuzla uyumlu hale getirebilirsiniz.

2. Müşteri ekranlarındaki tüm metin ve görselleri marka ve kurumsal kimliğinize uygun olarak özelleştirebilirsiniz.

3. Potansiyel müşteri formları oluşturarak ziyaretçi bilgileri toplayabilir ve çevrimdışı olduğunuz zamanlarda bile size ulaşılabilmesini sağlarsınız.

4. Aynı ekran üzerinden video görüşme yapabilir, ekran paylaşabilir, müşterinizle chat üzerinden sohbet edebilirsiniz.

5. Kullandığınız 3. parti yazılımlarla entegre çalışarak, CRM ve ERP sistemlerinize veri iletebilirsiniz.

 

Arvia Görüntülü Satış ve İletişim Sistemi

• Müşterilerin soru ve taleplerine hızlı geri dönüş

• Mobil uygulama ile her zaman canlı destek sağlama (iOS ve Android)

• Arvia yönetim paneli ve detaylı rapor ekranları

• Müşterilerin ziyaret ettikleri kategorilere göre konusunda uzman temsilcilere çağrı aktarılması

• Tüm platformlarla uyumlu (Mobil ve web tarayıcıları üzerinden bağlanabilme)

• Kolay entegrasyon ve kullanım

• Görüntülü görüşme sonrası anlık olarak müşteri değerlendirmesinin analiz edilebilmesi

 

Temsilci Verimine Yönelik Çözümler

• Temsilci ile Satış Uzmanı Chat üzerinden yazışabilir.

• Müşteri ve temsilci arasındaki konuşma geçmişleri okunabilir.

• Temsilci gerekli durumlarda kendini çevrimdışı olarak konumlayabilir.

• Konusunda uzman temsilci ile müşteriyi buluşturma

• Varsayılan olarak 30 gün geriye dönük tüm verilere erişebilme özelliği

• Mobil uygulama üzerinden görüntülü ve yazılı görüşme yapabilme

• Çevrimdışı destek modülü ile müşteri iletişim formuna yönlendirme ve mesai saati geldiğinde cevaplama

• Arvia API ve WebHook ile halihazırda kullandığınız diğer sistemlerle bütünleşerek daha güçlü bir kullanım deneyimi oluşturabilirsiniz.

 

Nasıl çalışır?

• Arvia kullanımı için kurulum gerekmez, herhangi bir tarayıcı eklentisi olmadan doğrudan sitenizde çalışır.

• IdeaSoft hesabınıza giriş yapın ve IdeaSoft App Store üzerinden Arvia uygulamasını yükleyin.

• Yönlendirildiğiniz site adresi üzerinden herhangi bir kart bilgisi gerekmeden ücretsiz bir Arvia deneme hesabı oluşturabilirsiniz.

• Arvia hesabı bağlandıktan sonra, siteniz üzerinde görüntülü görüşme “widget” (butonu) görüntülenecektir. Ekran paylaşımı, kamera değiştirme, dosya paylaşma gibi özellikler içeren Arvia görüntülü aramalarına ve tüm detay bilgilere Arvia yönetim paneli üzerinden ulaşılabilir. Plan yükseltme işlemlerini de yönetim paneli üzerinden yapabilirsiniz.

• Arvia, gömülü olarak ve programlanabilir özellikleriyle; mobil uygulamalarda, web uygulamalarında ve iş süreçlerinde de kullanılabilir.

Gereksinimler

Uygulamayı kullanabilmek için Arvia hesabınız olması gerekmektedir. Yükleme yaptıktan sonra yönlendirildiğiniz site adresi üzerinden Arvia hesabınızı ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.  

Yükleme sırasında hesap otomatik olarak IdeaSoft sisteminde tanımlı mail adresi ile açılacaktır. Arvia hesabınıza yeniden giriş yapmanız gerekebilir. Ayrıca "Şifre Sıfırla" bağlantısını kullanarak şifrenizi talep edebilirsiniz. Bu işlemler sırasında gerekli mailleri göremezseniz lütfen spam klasörünüzü kontrol edin ve e-posta içeriğindeki bağlantıya tıklayabilmek için e-postayı gelen kutunuza taşıyın.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Arvia

Eklenme Tarihi

30.06.2021

Son Güncelleme Tarihi

16.02.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir

Anonim 04/10/2022

Oldukça güzel ve kullanışlı bir uygulama, satışlarımıza pozitif yönlü bir katkısı olmuştur. İlgili ekibe de teşekkür ederiz.

www.gameofzone.com 10/10/2022

Arvia görüntülü çağrı ihtiyaçlarımızı tam anlamı ile karşılıyor, Diğer tüm işletmelere tavsiye ediyorum. Uygulamanın uyarlanabilir olması en güçlü yanıdır. Teşekkürler Arvia.

www.minarmobilya.com 14/01/2023

Arvia görüntülü görüşme sistemi ile müşteriler mağazalarımıza gelmeden hem ürünleri görebiliyor hem de sipariş verebiliyor. Tam anlamıyla beklentimizi karşıladı. Teşekkürler.
Detaylı Bilgi İçin Arayın