JivoChat
Toplam 2118 indirme
JivoChat, online işletmelerin tüm iletişim kanallarını ve canlı destek sistemlerini tek bir uygulama üzerinden yönetebilmelerini sağlayan, 360 derecelik bir iletişim sistemidir. Birçok ziyaretçiyle aynı anda sohbet ederek; canlı destek, telefon, e-posta ve sosyal ağlar üzerinden gelen tüm mesajları cevaplandırın.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

“Sitenize gelen ziyaretçileri, mutlu müşterilere dönüştürün!” sloganı ile dünyada en çok kullanılan ikinci canlı destek aracı olan JivoChat; Türk ekibi ile, Türkiye’de 4 binin, dünyada 250 binin üzerinde siteye altyapı sunuyor. Satış dönüşümü, temsilci üretkenliği ve iletişim kanalı entegrasyonları konusunda getirdiği çözümlerle, her e-ticaret sitesinin mutlaka edinmesi gereken bir araç haline geliyor.

JivoChat kullanıcıları, 14 gün profesyonel sürüm denemesi ile başlıyor ve 14 günün ardından temel özelliklerle ücretsiz devam edebiliyor ya da IdeaSoft müşterilerine özel indirimlerle profesyonel sürümde kalabiliyor.

 

IdeaSoft & JivoChat İş Birliği Avantajları

• 1 aylık PRO lisans: 400.00₺

• 3 aylık PRO lisans 1050.00₺ yerine %5 indirimle 997.50₺,

• 6 aylık PRO lisans 1800.00₺ yerine %10 indirimle 1620.00₺,

• 12 aylık PRO lisans 3000.00₺ yerine %15 indirimle 2250.00₺,

• 24 aylık PRO lisans 4800.00₺ yerine %20 indirimle 3840.00₺ şeklindedir.

 

Faydaları ve Avantajları

• Dakikalar içinde kurulum, aylarca sürecek etki. Kullanımı kolaydır ve her şey üretkenliğinizi artırmak için en iyi hale getirilmiştir. Tamamen özelleştirilebilir tasarımı, tam mobil uyumu, sitenizi asla yavaşlatmayacak aradığınız çözüm.

• 7/24 canlı destek! Sitemiz üzerinden bize her an ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içinde de telefon üzerinden destek veriyoruz. Hiçbir sorunuz cevapsız kalmayacak.

• Windows, Mac, Android, iPhone ve Web uygulamaları ile dilediğiniz platformdan müşterilerinizle iletişime geçebileceksiniz, ofiste olmasanız bile!

• Sitenizdeki ziyaretçileri anlık olarak görebilecek ve onların tüm ziyaret bilgilerine erişebileceksiniz (siteye kaçıncı kez geldi, ne kadardır sitede, hangi sayfaları gezdi, hangi şehirden ve çok daha fazlası).

• Ziyaretçilerinize belirlediğiniz koşullar sağlandığında bir temsilci yazıyormuşçasına otomatik mesaj gösterebileceksiniz. Örneğin, satın alma sayfasında 20 saniyeden fazla beklediyse, şu mesajı göster: “Ödeme ile ilgili sorularınız varsa yardımcı olabilirim.”

• Facebook sayfanızı, e-posta iletişim adresinizi, Viber ve Telegram kanalınızı bağlayarak, ek iletişim kanallarından gelecek tüm mesajları da tıpkı sitenizden gelen mesajlar gibi kolayca cevaplayabileceksiniz.

• Geri arama özelliği ile sitenize gelen ziyaretçilerinize “sizi geri arayalım” formu gösterebilecek, arama talep ederlerse uygulama üzerinden arayabileceksiniz.

• Temsilci üretkenliği için düşünülmüş birçok kolaylık! Taslak cevaplar, hızlı cevap önerileri, ekran paylaşımı, dosya gönderme/alma, ziyaretçi yazdıklarını göndermeden de yazdıklarını canlı olarak görebilme, tüm diller için otomatik çift yönlü çevirmen, çoklu temsilcili sohbetler, sohbet aktarma ve nicesi.

• API ve Webhook desteği ile ekstra güçlü bir kullanım sağlayabilir, kendi CRM sisteminize JivoChat’i entegre ederek, iletişiminizi kendi tarafınızda da saklayabilir ya da uygulamaya sisteminizden bilgi çekerek temsilcilere kolaylık yaratabilirsiniz.

• Mobil uygulamanız varsa, mobil uygulamanıza da SDK’mızı kullanarak kolayca canlı destek ekleyebilirsiniz.

Gereksinimler

Uygulamayı kullanabilmeniz için responsive bir temaya sahip olmanız gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

ideasoft

Eklenme Tarihi

15.02.2021

Son Güncelleme Tarihi

12.04.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir

www.bodrumineatolyesi.com 04/06/2022

Çok memnun kaldım. Müşterilerimiz Jivo gelene kadar neredeyse iletişim kurmuyordu. Şimdi satışlarımızda arttı Jivo sayensinde.
Detaylı Bilgi İçin Arayın