Supsis Canlı Destek ve Chatbot Uygulaması
Toplam 677 indirme
Online firmaların tüm iletişim kanallarını ve canlı destek sistemlerini tek bir uygulama üzerinden yönetebilmelerini sağlayan bir iletişim sistemidir. Birçok ziyaretçiyle aynı anda sohbet ederek; canlı destek, chatbot, telefon, e-posta ve sosyal ağlar üzerinden gelen tüm mesajları tek platformdan cevaplayabilirsiniz.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Basit, hızlı, güvenli ve güçlü özellikleriyle tüm iletişim kanallarından gelen müşteri taleplerine tek bir merkezden, 7/24 ve kesintisiz yanıt verin. Dil tanıma desteğiyle sadece lokal müşterilerinize değil, uluslararası müşterilerinize de hizmet sağlayarak, satış öncesi ve sonrası iletişim süreçlerinizi hızlandırın. Düzenli güncellemelerle, şirketinizin ihtiyaçlarına daha kolay çözüm bulun. 

 

Supsis'in Fayda ve Avantajları

• İş Akışlarınızı Yeniden Tanımlayın

Supsis Chatbot ile iş akışlarınızı otomatik hale getirmedeki tek engel hayal gücünüz. Chatbot ile müşterilerinize 7/24 kesintisiz hizmet sağlayın.

 

• WhatsApp Business API Desteği: %98 İletişim Ulaşılabilirliği

WhatsApp Business API entegrasyonu sayesinde müşterilerinizle iletişimde %98'e varan ulaşılabilirlik sağlayın. Müşterilerinizle kolayca bağlantı kurun ve etkileşimde bulunun.

 

• Anlık Bilgi ve Loglama: Web Ziyaretçilerinizden Haberdar Olun

Web sitenize giren ziyaretçilerden anlık bilgilere ulaşın ve önemli verileri kaydedin. Supsis ile müşteri etkileşimlerini kaydederek işinizi daha iyi yönetin.

 

• Mini CRM: Müşteri Yönetimini Kolaylaştırın

Supsis'in mini CRM özelliği ile müşteri yönetimi daha kolay ve verimli hale geliyor. Müşteri ilişkilerinizi daha iyi takip edin ve yönetin.

 

• Görüntülü ve Sesli Görüşme: Zengin İletişim Deneyimi

Supsis ile görüntülü ve sesli görüşme özelliklerini kullanarak müşterilerinizle daha zengin ve etkili bir iletişim deneyimi sunun.

 

• Çok Dil Desteği: Küresel Müşterilere Ulaşın

Supsis'in çok dil desteği sayesinde dünya çapındaki müşterilere daha kolay ulaşın. Mesajları ve içerikleri otomatik olarak çevirin, dil engellerini aşın.

 

• Dinamik Tetikleyiciler: Web Ziyaretçilerini Müşterilere Dönüştürün

Dinamik tetikleyicilerle web ziyaretçilerinizi etkili bir şekilde müşterilere dönüştürün. Supsis, müşteri dönüşümünü artırmak için güçlü bir araç sunuyor.

 

Supsis'i Ayrıcalıklı Kılan Eşsiz Özellikleri

• Görüntülü ve Sesli Görüşme

Müşteriler ve temsilciler ile görüşme esnasında sesli ve görüntülü konuşabilirsiniz, birbirinize dosya, resim gönderebilirsiniz.

 

• Otomatik Dil Tanıma ve Çeviri

Dil bilen temsilcilere ihtiyacınız yok. Supsis Canlı Destek ve Chatbot Uygulaması Dünyadaki birçok dili algılar. Temsilciniz kendi dilinde cevap verir ancak müşterinize otomatik olarak çevrilip kendi dilinde cevap gider.

 

• ChatBot

Chatbot sayesinde müşteri temsilcisi sayınızı azaltabilirsiniz. Müşteri Temsilcisi offline olsa bile müşterileriniz sizinle iletişim kurmaya ve soru sormaya devam edebilir.

 

• Müşteri Takibi

Sitenizdeki ziyaretçileri anlık olarak görebilir ve onların tüm ziyaret bilgilerine erişebilirsiniz. (siteye kaçıncı kez geldi, kaç saniyedir sitede, hangi sayfaları gezdi, hangi şehirden ve çok daha fazlası.)

 

• Sosyal Medya Platform Entegrasyonları

Instagram sayfanızı, e-posta iletişim adresinizi, Whatsapp kanalınızı bağlayarak, ek iletişim kanallarından gelecek tüm mesajları da tıpkı sitenizden gelen mesajlar gibi kolayca cevaplayabilirsiniz.

 

• Ekran, Ses, Dosya ve Konum Paylaşma

Ziyaretçileriniz ihtiyaç duyduğu her şeyi paylaşarak sorularını ve isteklerini daha kolay iletir.

 

• Raporlama

Personellerin kaç müşteri görüşmesi yaptığı, bir müşteri ile ne kadar süre ilgilendiği ve görüşme sonunda kaç puan aldığını görebilir, personellerinizin çalışmalarını takip edebilir, ilgili raporları oluşturabilirsiniz.

 

• 7/24 Destek İmkanı

Supsis Canlı Destek ve Chatbot Sistemleri 7/24 her sorunuzu cevaplıyor, teknik destek veriyor, taleplerinize göre özelliklerini güncelliyor.

 

• Temsilciler Arası Sohbet

• Konuşmayı Yazıya Dökme, Dosya ve Ses Aktarımı

• Departman Tanıma ve Yönlendirme

• Sistem Kısayolları ile Kolay Kullanım

• Konuşma Kayıtlarını E-posta İle Alma

• Gerçek Zamanlı Sistem ve Temsilci Takip

 

SUPSİS Canlı Destek İletişim Sistemi entegrasyonu nasıl yapılır?

IdeaSoft App Store'dan ürün detay sayfasına gelerek "Yükle" butonuna tıklamanız ardından hesabınız sizin için kurulacak ve panel sayfasına yönlendirileceksiniz. Supsis Canlı Destek Hoş Geldin ekranı sizleri karşılayacak ve dilerseniz programı tanıtan bir tur yapmanızı önerecektir. Bu turda programın kullanım özellikleri görsel olarak anlatılacaktır. Turun tamamlanmasının ardından Ana Panel Ekranı kullanıma açılacaktır. Panel Ana Ekranın sol tarafında yer alan uygulama ikonları ile kolay kullanım amaçlanmıştır.  

 

Gereksinimler

SUPSİS Canlı Destek Sistemi kullanımı için hiçbir gereksinim bulunmamaktadır. Yükle butonuna tıklayarak hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Supsis

Eklenme Tarihi

27.05.2021

Son Güncelleme Tarihi

12.04.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir

www.indexmakina.com 02/12/2022

Gayet güzel ve kullanışlı, chatbot u ile tüm işlerimi otomatik sağlıyorum , fiyatları da makul.

www.e-shuto.com 02/12/2022

kolay kullanımı var, ücretleri iyi bedava versiyonunu kullanıyorum gayet memnunum. chatbotu da cok sevdim aynı eleman gibi otomatik yapıyor herşeyi
Detaylı Bilgi İçin Arayın