Digital Planet E-Fatura Entegrasyonu
Toplam 8 indirme
Bu entegrasyon uygulaması ile birlikte sanal mağazanızdan aldığınız siparişlerin E-Fatura ve E-Arşiv faturalarını kolayca Digital Planet hesabınızdan oluşturabilir, müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.
550 ₺ / Yıllık
Satın Al
Uygulama hakkında

Digital Planet E-Fatura entegrasyonu ne işe yarar?

• Siparişlerinizin E-Fatura ve E-Arşiv faturalarını kolaylıkla entegrasyon üzerinden oluşturabilirsiniz.

• Siparişlerinizi ve fatura döngüsü operasyonlarınızı yönetebilirsiniz. Faturalarınızı manuel olarak ya da zamanlayıcı özelliğini kullanarak oluşturabilirsiniz.

• Mevcut Digital Planet E-Arşiv & E-Fatura kontörlerinizi kullanabilirsiniz.

 

Uygulama aynı zamanda size ekstra satın alımla N11, Hepsiburada, Trendyol, Gittigidiyor, ePttAVM pazar yerlerindeki siparişlerinizin E-Fatura ve E-Arşiv faturalarını yönetme imkanını da sunmaktadır. Digital Planet E-Fatura Entegrasyonunu satın aldıktan sonra IdeaSoft Satış Temsilcinizle iletişime geçerek Pazaryeri E-Fatura Entegrasyonuna her pazaryeri için KDV Dahil 350 ₺'ye sahip olabilirsiniz.

Gereksinimler

Öncelikle Digital Planet’te bir hesap oluşturmanız ve kontör satın almanız gerekmektedir.

Mevcut Digital Planet müşterisi değilseniz ve faturalarınızı bu entegrasyon üzerinden yönetmek istiyorsanız ilk olarak Digital Planet ile anlaşma yapmanız gerekmektedir. IdeaSoft müşterisi olarak E-ticaret Çözüm Merkezi Digital Planet sayfasından başvurunuzu oluşturup size özel sunulan kontör fiyatları üzerinden anlaşma sağlayabilir, daha sonrasında entegrasyonu satın alarak faturalarınızı yönetmeye başlayabilirsiniz.

Genel Bilgiler
Geliştirici

FaturaHub

Eklenme Tarihi

29.04.2021

Son Güncelleme Tarihi

24.06.2022

Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın