İzibiz E-Fatura Entegrasyonu
Toplam 12 indirme
Bu entegrasyon uygulaması ile birlikte sanal mağazanızdan aldığınız siparişlerin E-Fatura ve E-Arşiv faturalarını kolayca İzibiz hesabınızdan oluşturabilir, müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.
550 ₺ / Yıllık
Satın Al
Uygulama hakkında

İzibiz E-Fatura entegrasyonu ne işe yarar?

• Siparişlerinizin E-Fatura ve E-Arşiv faturalarını kolaylıkla entegrasyon üzerinden oluşturabilirsiniz.

• Siparişlerinizi ve fatura döngüsü operasyonlarınızı yönetebilirsiniz. Faturalarınızı manuel olarak ya da zamanlayıcı özelliğini kullanarak oluşturabilirsiniz.

• Mevcut İzibiz E-Arşiv & E-Fatura kontörlerinizi kullanabilirsiniz.

 

Uygulama aynı zamanda size ekstra satın alımla N11, Hepsiburada, Trendyol, Gittigidiyor, ePttAVM pazar yerlerindeki siparişlerinizin E-Fatura ve E-Arşiv faturalarını yönetme imkanını da sunmaktadır. İzibiz E-Fatura Entegrasyonunu satın aldıktan sonra IdeaSoft Satış Temsilcinizle iletişime geçerek Pazaryeri E-Fatura Entegrasyonuna her pazaryeri için KDV Dahil 350 ₺'ye sahip olabilirsiniz. 

Gereksinimler

Öncelikle İzibiz'de bir hesap oluşturmanız ve kontör satın almanız gerekmektedir.

Mevcut İzibiz müşterisi değilseniz ve faturalarınızı bu entegrasyon üzerinden yönetmek istiyorsanız ilk olarak İzibiz ile anlaşma yapmanız gerekmektedir. IdeaSoft müşterisi olarak E-ticaret Çözüm Merkezi İzibiz sayfasından başvurunuzu oluşturup size özel sunulan kontör fiyatları üzerinden anlaşma sağlayabilir, daha sonrasında entegrasyonu satın alarak faturalarınızı yönetmeye başlayabilirsiniz.

Genel Bilgiler
Geliştirici

FaturaHub

Eklenme Tarihi

03.05.2021

Son Güncelleme Tarihi

05.07.2022

Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın