Turkcell E-Fatura Entegrasyonu
Toplam 9 indirme
Bu entegrasyon uygulaması ile birlikte IdeaSoft e-ticaret mağazanızdan ve pazaryerlerinden aldığınız siparişlerin E-Fatura ve E-Arşiv faturalarını kolayca Turkcell E-Şirket hesabınızdan oluşturabilir, müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.
IdeaSoft Entegrasyonu
Sadece IdeaSoft E-ticaret Mağaza Entegrasyonu
1,600 ₺ / Yıllık
Satın Al
1 Platform
IdeaSoft Mağazanız ve 1 Platform Pazaryeri Entegrasyonu
2,400 ₺ / Yıllık
Satın Al
3 Platform
IdeaSoft Mağazanız ve 3 Farklı Platform Pazaryeri Entegrasyonu
3,600 ₺ / Yıllık
Satın Al
5 Platform
IdeaSoft Mağazanız ve 5 Farklı Platform Pazaryeri Entegrasyonu
4,600 ₺ / Yıllık
Satın Al
Uygulama hakkında

Turkcell E-Fatura entegrasyonu ne işe yarar?

• IdeaSoft e-ticaret mağazanızdan ve pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi web tabanlı FaturaHub portalı üzerinden kolaylıkla E-Fatura ve E-Arşiv fatura dökümanı olarak Turkcell'e iletebilirsiniz.

• Siparişlerinizi ve fatura döngüsü operasyonlarınızı yönetebilirsiniz. Faturalarınızı manuel olarak ya da zamanlayıcı özelliğini kullanarak oluşturabilirsiniz. Zamanlayıcı ile belirleyeceğiniz kurallar sayesinde her bir faturanız için tek tek işlem yapmanıza gerek kalmaz.

• Mevcut Turkcell E-Arşiv & E-Fatura kontörlerinizi kullanabilirsiniz.

 

App store üzerinde yer alan varyasyonlu satın alım seçeneği ile isterseniz sadece IdeaSoft ve Özel Entegratörünüzü ilişkilendirebilirsiniz. Kampanyalı diğer seçenekler, IdeaSoft dışında satış yaptığınız pazaryerleriniz ile Özel Entegratörünüzü ilişkili hale getirip herhangi bir platformdan gelen siparişlerinizi kolaylıkla E-Fatura ya da E-Arşiv Fatura dokümanı haline getirmenizi sağlar.

Yalnızca IdeaSoft entegrasyonu satın alırsanız, IdeaSoft e-ticaret siteniz üzerinde oluşan siparişleriniz FaturaHub’a aktarılacaktır.

IdeaSoft ve +1 pazaryeri, IdeaSoft ve +3 pazaryeri ya da IdeaSoft ve +5 pazaryeri satın alımlarınızda, faaliyette olduğunuz pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi de FaturaHub portal üzerinden rahatlıkla yönetebilir, zamanlayıcı oluşturabilirsiniz.

FaturaHub sizlere n11.com, Hepsiburada.com, Trendyol.com, PttAVM.com ve ciceksepeti.com platformlarından gelecek siparişler için yönetim hizmeti sağlar.

Gereksinimler

Öncelikle Turkcell'de bir hesap oluşturmanız ve kontör satın almanız gerekmektedir.

Mevcut Turkcell müşterisi değilseniz ve faturalarınızı bu entegrasyon üzerinden yönetmek istiyorsanız ilk olarak Turkcell ile anlaşma yapmanız gerekmektedir. IdeaSoft müşterisi olarak E-ticaret Çözüm Merkezi Turkcell sayfasından başvurunuzu oluşturup size özel sunulan kontör fiyatları üzerinden anlaşma sağlayabilir, daha sonrasında entegrasyonu satın alarak faturalarınızı yönetmeye başlayabilirsiniz.

Genel Bilgiler
Geliştirici

FaturaHub

Eklenme Tarihi

03.05.2021

Son Güncelleme Tarihi

01.05.2024

Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın