InstaStory
Toplam 4410 indirme
InstaStory Uygulaması sayesinde, Instagram hesabınızda bulunan hikayelerinizi sitenize ekleyebilir ya da uygulama üzerinden manuel hikayeler oluşturarak ürünlerinizi ve kampanyalarınızı sergileyebilirsiniz.
750 ₺ / Tek Sefer
Satın Al
Uygulama hakkında

E-ticaret firmaları mevcut Instagram hesaplarında yeni ürün ya da süreli kampanyalarını duyurmak için hikaye özelliğini aktif olarak kullanmaktadır. InstaStory Uygulaması ile e-ticaret sitenizde hikaye özelliğini kullanarak göstermek istediğiniz ürün, yeni koleksiyon, kampanya gibi duyurularınızı Instagram hesabınızdan aktararak sitenize ekleyebilir ya da manuel olarak kendi hikayelerinizi oluşturabilirsiniz.

Instagram’da paylaştığınız hikayeleriniz e-ticaret sitenizde eşzamanlı olarak yayınlanır. Hikayelerinizin 24 saatten daha uzun süre kalmasını istiyorsanız, oluşturduğunuz tasarımı kendiniz yükleyebilir, belirlediğiniz süre boyunca yayınlayabilirsiniz.

 

InstaStory Uygulaması Nasıl Çalışır?

App Store üzerinden IdeaSoft Mağaza Girişini tamamlayıp, uygulamayı yüklemenizin ardından uygulama ana sayfasında manuel hikaye oluşturabileceğiniz ve Instagram hesabınızla bağlantısını sağlayabileceğimiz iki ayrı hikaye oluşturma seçeneği ile karşılaşacaksınız.

InstaStory Hikaye Ekle

Hikaye Yükleme

 

Manuel hikaye oluşturma kısmında; yüklemek istediğiniz hikayenin yönlendirileceği bağlantı adresini ekleyebilir, açıklamasını oluşturabilir, görünür olması durumunu Aktif/Pasif ayarlamasından yapabilir, sıralamasını belirleyebilirsiniz.

Hikaye Ayarları

 

Instagram hesabınızda yayınladığınız hikayeleri e-ticaret sitenize aktarabilmek için Instagram App ID ve Instagram App Secret bilgilerine sahip olmalısınız. Bu bilgileri nasıl edinebileceğinizi InstaStory Modülü yardım yazımızdan yararlanarak öğrenebilirsiniz.

Gereksinimler

Uygulamayı kullanabilmeniz için responsive temaya sahip olmanız gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

ideasoft

Eklenme Tarihi

25.10.2021

Son Güncelleme Tarihi

16.07.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir

www.ikmbalon.com 01/07/2022

Detaylı Bilgi İçin Arayın