PeopleSay Yorum ve Loyalty Uygulaması
Toplam 49 indirme
Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi pazaryerlerindeki ürünlerinize ait kullanıcı yorumlarını kendi e-ticaret sitenizde gösterebilmenizi sağlar.
Pro
Seçeceğiniz 2 Pazaryerine ait 1.000 Yorum
7,500 ₺
6,400 ₺ / Yıllık
Satın Al
Enterprise
Seçeceğiniz 4 Pazaryerine ait 2.000 Yorum
9,500 ₺
8,650 ₺ / Yıllık
Satın Al
Uygulama hakkında

Pazaryerlerindeki mağazanıza ait ürün yorumlarını e-ticaret veya web sitenizde göstermenizi sağlayan bir web uygulamasıdır. PeopleSay uygulaması sayesinde Trendyol, Hepsiburada ve N11 platformlarında bulunan mağazanıza ait yorumları çekebilir ve PeopleSay widgetları sayesinde e-ticaret sitenizde kullanıcı yorumlarınızı gösterebilirsiniz.

 

PeopleSay Entegrasyonunun Faydaları

İnternetten alışveriş yapan kullanıcıların %80'i diğer kullanıcıların deneyimlerini ve yorumlarını önemsiyor. Olumsuz yorumlar nedeniyle sepetine eklediği ürünü almaktan vazgeçen kullanıcıların oranı %35'lik bir payı kapsarken, %60'ı ise kararsız kaldıkları ürünlerde olumlu yorumlar sayesinde alışverişini tamamlıyor.

• Markanızın tüketicilere güven vermeye olan ihtiyacını karşılar.

• Birçok e-ticaret sitesi için güvenilirlik felsefesi ile satışları arttırmak ön plandadır.

• Daha önce size güvenmiş insanların olumlu yorumlarını okuyan yeni müşterileriniz satın alma kararlarını daha hızlı verirler.

• Sizin için yapılmış yorumları sitenizde göstermek ve bu yorumlar sayesinde e-ticaret sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterilerinizi ikna etmek hem etik hem de en etkili yoldur.

 

Nasıl Çalışır?

PeopleSay, geliştirdiği yapay zeka teknolojisi ile size sunmuş olduğu panel üzerinden en doğru entegrasyonları yapar, markanızın bulunduğu pazar yerlerindenki yorumları anlık olarak indeksleyip 3 saniye içinde panelinize aktararak sitenizde göstermeye hazır hale getirir.

PeopleSay'in size sunduğu bu panel ile istediğiniz platformları ve yorumları seçerek sitenizde bulunan PeopleSay penceresi (widget) içinde gösterebilirsiniz.

Gereksinimler

Uygulamayı kullanabilmeniz için responsive bir temaya sahip olmanız gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

PeopleSay

Eklenme Tarihi

02.03.2022

Son Güncelleme Tarihi

27.05.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir

www.hdmarketim.com 30/03/2022

Uygulamayı 2 aydır kullanmaktayız çok memnun kadık firma çok ilgili yeniliklere açık kendi sitesinden satış yapmak isteyen firmaların kullanması gereken bir uygulama olduğunu düşünüyoruz uygulamada emeği olan herkese teşekkür ederiz Hdmarketim.com

www.bysuusever.com 16/06/2022

Pazaryerlerinde yer alan binlerce yorumu hızlı bir şekilde web sitemize entegre ettiler. Teşekkürler.

www.ivanatura.com 17/06/2022

Oldukça başarılı bir uygulama. Bütün yorumlarımızı pazaryerlerinden hızlıca çekebildik. Arka planda ise teknik destek konusunda da oldukça hızlı ve ilgili bir ekip var.

www.miyavv.com 22/08/2022

sitemizin satışlarını oldukça artırdı ve güven sağladı. özel olarak ilgilendiler. çok teşekkür ederiz.
Detaylı Bilgi İçin Arayın