Sentos Entegrasyonu
Toplam 30 indirme
Pazaryeri, e-ticaret ve fiziksel mağazalarınızı tek ekrandan tam entegre bir şekilde yönetebilmenizi sağlar. Bunun yanında tek panel üzerinden E-fatura, Kargo, Sosyal Medya entegrasyonlarını da ekleyerek Sentos’tan çoklu yönetimini yapabilirsiniz.
18,000 ₺
16,000 ₺ / Yıllık
Satın Al
Uygulama hakkında

Sentos ürünü bulut tabanlıdır ve kullanıcılar için çok kolay bir arayüze sahiptir. Kurulum, bakım gibi maliyetler bulundurmaz. Verilerinize her an, dünyanın her yerinden; tablet, telefon ve bilgisayar gibi cihazlardan ulaşabilirsiniz. Verileriniz Sentos'ta her zaman güvendedir. İş süreçlerinizi beraber yürütebileceğiz, istediğiniz kadar kullanıcı ekleyip yetkilendirebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda, müşteri hizmetleri ekibi telefon veya mail ile sınırsız destek konusunda hazır durumdadır.

 

Sentos Yazılım Size Ne Gibi Kolaylıklar Sağlar?

Hepsiburada, Trendyol, n11, Amazon, Çiçeksepeti, GittiGidiyor, ePtt Avm, Akakçe, Cimri, Turkcell Pasaj’da satış yapan ya da yapmayı düşünen satıcıların, e-ticaret operasyonlarını tam entegre şekilde yönetimini sağlayan entegrasyon yazılımıdır.

• Ürün Yönetimi

Ürünlerinizi her pazaryerinin panelinden tek tek yükleyip zaman kaybetmek yerine, Sentos’tan bir kere yükleyerek bütün pazaryerlerine ulaşabilir, hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf edebilirsiniz.

• Stok Yönetimi

Hangi platformdan sipariş aldığınız farketmeksizin bir satış gerçekleştirdiğinizde stok düşümü bütün satış platformlarınızdan anlık olarak yapılmaktadır. Bu sayede stok takibi yapmak zorunda kalmazsınız, profesyonel bir yönetim yapabilirsiniz.

• Sipariş Yönetimi

Tüm platformlardan gelen siparişleri Sentos ile aynı ekranda takip edebilir, kargo etiketi ve faturalarınız elinizin altında bulundurabilirsiniz.

• Toplu İşlemler

Fatura, Kargo Fişi, Fiyat değişimi, Ürün Silme vb. gibi işlemlerin tümünü toplu olarak gerçekleştirip, zamandan kazanabilirsiniz.

• Excel İşlemleri

Ürün yükleme, ürün düzenleme, stok ve fiyat güncellemelerinizi Excel ile toplu olarak gerçekleştirebilirsiniz.

• Rekabet Analizi

Trendyol ve Hepsiburada mağazalarınızda fiyat güncellemesi yapmaya gerek kalmadan; belirlediğiniz alt fiyat limitine kadar aynı ürünü satan diğer satıcılar ile otomatik talimatla rekabet edebilir, fiyatlarınızı pazaryerinde ön plana çıkarabilirsiniz.

• Bundle/Set Ürünler

Stoklarınızdaki farklı ürünleri bir araya getirerek veya bir adet belirterek set ilan oluşturabilir, satışa sunabilirsiniz. Satışa sunduğunuz ürünlerin stokları ortak olarak stoktan düşmektedir.

• Pazaryerleri Müşteri Soruları Cevaplama

Hepsiburada, Trendyol, GittiGidiyor ve n11’den gelen müşteri sorularınıza Sentos ile tek ekrandan anında cevap verebilirsiniz.

• Döviz/Altın Kuruna Entegre Satışlar

Ürünlerinizi Sentos’a yabancı para birimi ile girebilirsiniz. Fiyatlar belirlediğiniz özel kur fiyatı ya da Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasının kuru ile çarpılıp ₺ (TL) olarak satışa sunulacak ve güncellenecektir. Bu sayede kur değişiminden etkilenmezsiniz.

• Link ile Ürün Kaydı

Hepsiburada, Trendyol, n11, GittiGidiyor, Amazon, Çiçeksepeti'nde satışta olan bir ürünün linkini Sentos panelinde gerekli alana yapıştırdığınızda bütün detayları Sentos panelinize yansıyacaktır.

Gereksinimler

Sentos kullanabilmeniz için Hepsiburada, Trendyol, n11, Amazon, Çiçeksepeti, Gittigidiyor, ePttAvm, Akakçe, Cimri ve Turkcell Pasaj pazaryerlerinin en az birinden mağaza açmanız gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Sentos

Eklenme Tarihi

08.02.2022

Son Güncelleme Tarihi

11.01.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir

www.delitaybalikcilik.com 22/04/2022

cok faydalı ve tamamlayici bir yazılım teknik destek te super herkese tesekkurler

www.crkelektronik.com 22/04/2022

www.petmito.com 21/07/2022

3 yıldan fazladır sentos kullanıyoruz tüm pazaryerleri için eş zamanlı entegrasyon yaptık sentos idesoft iş birliği ile şimdi e ticaret alt yapımız da tam entegre çalışıyor teşekkürler sentos ideasoft
Detaylı Bilgi İçin Arayın