Trendyol Entegrasyonu
Toplam 6364 indirme
Bu entegrasyon uygulaması ile birlikte sanal mağazanızda bulunan ürünlerinizi kolayca Trendyol’da yer alan mağazanıza aktarabilir, ürünlerinizi listeleyebilirsiniz.
6,000 ₺
5,000 ₺ / Tek Sefer
Satın Al
Uygulama hakkında

Trendyol ürün listeleme entegrasyonu ne işe yarar?

• Trendyol ürün listeleme entegrasyonu ile ürünlerinizin stok, fiyat ve kargoya veriliş bilgilerini Trendyol satıcı portalına gönderebilirsiniz.

• IdeaSoft e-ticaret sitenizde yer alan ürünleri Trendyol mağazanıza aktarabilirsiniz.

 

Neden Trendyol'da yer almalısınız,

Trendyol ve diğer pazaryerleri pazarlama/satış kabiliyetleri açısından e-ticaret firmaları için birer kanal olarak çalışmaktadır. E-ticaret sitenizden ürün satışı yaparken aynı zamanda Trendyol’da yer alan mağazanız aracılığı ile ürünlerinizi farklı tüketicilere sunabilirsiniz, markanızın işlem hacmini ve bilinirliğini artırabilirsiniz.

Trendyol’da mağaza açmak için,

Trendyol’da satış yapabilmek için öncelikle aktif bir mağazanız olmalıdır. Trendyol’da mağaza açabilmek için ise Şahıs, Limited veya Anonim Şirketi olmanız gerekmekte ve bunun dışında Trendyol politikası olarak belirlenmiş şartlar bulunmamaktadır. Trendyol’da mağaza açmak ücretsizdir. Satış komisyon oranları ise bulunduğunuz kategoriye göre değişkenlik gösterebilir. Firma kabuk süreçleri tamamen Trendyol ekipleri tarafından yürütülmektedir. Mağaza başvurunuzu yaptıktan sonra bu oranlar hakkında detaylı bilgiyi Trendyol’dan alabilirsiniz.

Gereksinimler

Öncelikle Trendyol’da mağazanız olması gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

ideasoft

Eklenme Tarihi

16.03.2021

Son Güncelleme Tarihi

16.07.2024

Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir

Anonim 21/04/2022

Çok güzel bir uygulama olmuş, tebrikler.
Detaylı Bilgi İçin Arayın