Maximum Mobil Pazarama
Toplam 56 indirme
Bu entegrasyon ile birlikte sanal mağazanızda bulunan ürünlerinizi kolayca Maximum Mobil Pazarama'da yer alan mağazanıza aktarabilir, ürünlerinizi listeleyebilirsiniz.
1,500 ₺ / Yıllık
Satın Al
Uygulama hakkında

Maximum Mobil Pazarama Nedir?

Pazarama; Türkiye’de faaliyet gösteren her ölçekteki firmayı bünyesinde bir araya getirmeyi amaçlayan pazaryeri modeli ile, ülkemizdeki online alışveriş sektörünün gelişimine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Ayrıca müşteri verisini en doğru şekilde işleyerek güvenli yeni nesil ödeme çözümleriyle destekleyen, iyileştirilmiş bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.

Pazarama ürün listeleme entegrasyonu ne işe yarar?

• Pazarama ürün listeleme entegrasyonu ile ürünlerinizin stok, fiyat ve kargoya veriliş bilgilerini Pazarama satıcı portalına gönderebilirsiniz.

• IdeaSoft e-ticaret sitenizde yer alan ürünleri Pazarama mağazanıza aktarabilirsiniz.

Neden Pazarama'da yer almalısınız,

Pazarama, sadece alıcıların değil, satıcıların da finansal sağlığına odaklanan; ürün, hizmet, fiyat ve çeşidin ötesinde değerleri ve dayanışmayı hedefleyen, yerel üreticilere güç veren, e-ticarete 360 derece bakabilen, tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını tek bir pazar yerinde karşılayarak onlara dijital yol arkadaşı olacaktır.

Gücünü İş Bankası’nın ödeme sistemleri, sadakat programları, geniş üye işyeri ağı kurma ve sürdürme yetkinliğinden alarak e-ticaret sektörüne tüm paydaşlar için yenilikçi ve farklı bir anlayış getirmeyi hedeflemektedir.

Pazarama'da mağaza açmak için,

Pazarama'da satış yapabilmek için öncelikle Pazarama'da bir mağaza açmalısınız. Pazarama'da mağaza açabilmek için ise Şahıs, Limited veya Anonim Şirketi olmanız gerekmekte ve bunun dışında bir ön şart bulunmamaktadır. Pazarama'da mağaza açmak ücretsizdir. Satış komisyon oranları ise bulunduğunuz kategoriye göre değişkenlik gösterir. Mağaza başvurunuzu yaptıktan sonra bu oranlar hakkında detaylı bilgiyi Pazarama ekibinden, isortagim@pazarama.com adresine mail göndererek alabilirsiniz.

Gereksinimler

Öncelikle Pazarama'da bir mağazanız olması gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Digital Fikirler

Eklenme Tarihi

10.08.2021

Son Güncelleme Tarihi

27.03.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın