Bold Teknoloji Pazaryeri Raporlama
Toplam 2 indirme
Verilerinizi doğru analiz ederek e-ticarette satışlarınızı ve kârlılığınızı artırın! Marketplace Report ile, kendi web siteniz ve pazaryerlerinde yaptığınız e-ticaret satışlarınızı; kullanıcı dostu grafikler ve dilediğiniz platforma aktarabileceğiniz raporlar ile en doğru ve verimli şekilde analiz edebilirsiniz.
4,500 ₺
3,400 ₺ / Yıllık
Satın Al
Uygulama hakkında

• Marketplace Report ile

Satış yaptığınız platformlardaki performansları birbiriyle karşılaştırın. Platform bazlı komisyon ödemelerinizi, sepet ortalamalarınızı, iade oranlarınızı ve pazaryeri bazlı ürün/kategori ve bölgesel raporlamalarınızı oluşturun.

Özel dönemlerdeki geçmiş satış performansınıza dayalı raporlarla, dönemsel satışlarınızı önceden planlayın.

 

• Müşterilerinize odaklanın

Web siteniz ve tüm pazaryerlerindeki müşterilerinizin; ürün alma sıklığını, en çok tercih ettikleri ürünleri, son satın alma tarihlerini, en çok satın alma gerçekleştirenleri, seçtiğiniz dönemlerde satın alma yapmayanları ve tüm satın alma trendlerini tespit edebilir, bu sayede müşteri bazlı pazarlamaya odaklanabilir ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

 

• Pazarlama stratejinizi mükemmelleştirin

Marketplace Report’un sizin için oluşturduğu raporlar ile; verdiğiniz reklamların satışlarınıza yansımalarını, tarih/saat, ürün ve şehir bazındaki satış raporları ile karşılaştırarak, hangi reklamların satışlarınıza ne seviyede katkı sağladığını kolaylıkla görebilecek ve satışlarınıza en çok katkı sağlayan reklam kanallarına odaklanma imkanı bulacaksınız. Kullanımı çok kolay ve keyifli olan harita uygulamamız üzerinden şehir bazında satış miktarı ve sipariş tutarlarınızı görerek, farklı lokasyonlara göre farklı pazarlama stratejisi oluşturabileceksiniz.

 

• Ürün stoklarınızı ideal hale getirin

Marketplace Report’un sunduğu raporlar ile; yıl genelinde ya da belli tarih aralıklarında en çok satan ürünlerinizi kolaylıkla görebilir, ürün stok planlamalarınızı zamanında ve etkin şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca, en az satan ürünlerinizi de kolayca tespit edip, indirim veya kampanyalar ile bu ürün satışlarınızı artırma ve stoklarınızı satışlarınıza göre planlama imkânı bulacaksınız.

 

Nasıl Çalışır?

Yalnızca iki adımda, tüm verilerinizin eşsiz raporlarla size sunulmasını ve işletmenizin öngörümlenmesini sağlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey; entegre edilmesini istediğiniz platforma (IdeaSoft, Hepsiburada, Trendyol, Çiçeksepeti, N11) ait bilgilerinizi, Marketplace arayüzünde yer alan rehberdeki adımları takip ederek almanız ve bu bilgilerin panele girişini yapmanız. Ardından verileriniz hızlı bir şekilde entegre olmaya başlayacak ve panel arayüzündeki raporlara erişiminiz başlayacak.

Gereksinimler

Bu entegrasyonu kullanmak için IdeaSoft Akıllı E-ticaret paketlerinden birine sahip olmanız ve analizini yapmak istediğiniz bir pazaryeri platformunda aktif satış yapıyor olmanız gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Bold Teknoloji

Eklenme Tarihi

09.05.2022

Son Güncelleme Tarihi

30.12.2022

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın