Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu
Toplam 621 indirme
Sopyo ile sanal mağazanızdaki ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde pazaryeri mağazalarınıza aktarabilir; sipariş, stok ve fiyat süreçlerinizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.
3 Platform
3 Farklı Platform Pazaryeri Entegrasyonu
14,850 ₺ / Yıllık
Satın Al
Sınırsız Platform
Sınırsız Sayıda Pazaryeri Entegrasyonu
18,990 ₺ / Yıllık
Satın Al
Uygulama hakkında

Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ne işe yarar?

Akakçe, Çiçeksepeti, Gittigidiyor, Hepsiburada, N11, PttAvm, Maximum Mobil Pazarama ve Trendyol’da satış yapan veya satış yapmak isteyen satıcıların e-ticaret operasyonlarını gerçek zamanlı olarak tek bir ekrandan yönetmelerini sağlayan entegrasyon çözümüdür.

• Ürün Yönetimi

• Çok Kanallı Fiyat Yönetimi

• Çoklu Stok Takibi

• Sipariş Yönetimi

• Kargo Takibi

• Fatura Yönetimi

• Müşteri Soru Yönetimi

Teknik bir bilgiye gerek kalmadan çok kolay bir şekilde ürün, sipariş ve kargo süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

 

Ürünleri Tek Tıkla İçeri Aktarma

IdeaSoft, Çiçeksepeti, Gittigidiyor, N11 ve Trendyol’daki ürünlerinizi tek tuşla Sopyo’ya aktarabilirsiniz. Eğer ilgili ürünlerin stok veya barkodları aynı ise otomatik olarak ürün eşleştirmesi yapılır ve stok senkronizasyonu sağlanır.

 

Ürün Yönetimi

Sopyo sayesinde ayrı ayrı paneller kullanmanıza gerek kalmadan tüm ürün süreçlerinizi tek bir ekran üzerinden yönetebilirsiniz. Bu sayede hem zamandan hem de personel maliyetinden kazanmış olursunuz.

 

Çok Kanallı Fiyat Yönetimi

Satmış olduğunuz ürünleri dilerseniz tüm satış kanallarında aynı fiyatla satabilir ya da özel geliştirmiş olduğumuz çok kanallı fiyat yönetimi ile her pazaryerine özel ayrı ayrı fiyat tanımlaması yapabilirsiniz.

 

Çoklu Stok Takibi

Bir ürüne sipariş geldiğinde tüm satış kanallarında stok senkronizasyonu sağlanır.

 

Sipariş Yönetimi

Tüm satış kanallarından gelen siparişleri tek bir ekran üzerinden yönetebilirsiniz. Ayrıca gelişmiş filtreler sayesinde tüm siparişlerinizi filtreleyebilir istediğiniz sonuca anında ulaşabilirsiniz.

 

Kargo Takibi

Pazaryerlerinden gelen siparişlerinizin kargo barkodlarını tek tek veya toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz. Sopyo hangi kargo fişini yazdırıp yazdırmadığınızı takip eder işlerinizi kolaylaştırır.

 

Fatura Yönetimi

Eğer matbu (kağıt) fatura kullanıyorsanız, ilgili fatura şablonunuzu Sopyo’ya tanımlayarak gelen siparişlerinizin faturalarını tek tek veya toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz.

 

Müşteri Soru Yönetimi

N11 ve Gittigidiyor’dan gelen müşteri soru ve mesajlarınızı tek bir ekrandan görüntüleyebilir ve cevaplayabilirsiniz.

 

Raporlar

Sopyo'nun çoklu rapor sistemi sayesinde sipariş, ciro, en çok satan ürün, kategori ve marka bazlı raporlarınız her zaman elinizin altında olur, siz sadece işinizi büyütmeye odaklanırsınız.

 

Gereksinimler

Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu uygulamasını kullanabilmeniz için Akakçe, Çiçeksepeti, Gittigidiyor, Hepsiburada, N11, PttAvm ve Trendyol pazaryerlerinin en az birinden hesap oluşturmanız gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Sopyo

Eklenme Tarihi

05.05.2021

Son Güncelleme Tarihi

27.05.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir

Anonim 27/08/2022

Detaylı Bilgi İçin Arayın