Hepsiburada Entegrasyonu
Toplam 6001 indirme
Bu entegrasyon uygulaması ile birlikte sanal mağazanızda bulunan ürünlerinizi kolayca Hepsiburada mağazanıza aktarabilir, ürünlerinizi listeleyebilirsiniz.
6,000 ₺
5,000 ₺ / Tek Sefer
Satın Al
Uygulama hakkında

Hepsiburada ürün listeleme entegrasyonu ne işe yarar?

• Hepsiburada listeleme entegrasyonu ile ürünlerinizin stok, fiyat ve kargoya veriliş bilgilerini satıcı portalınıza gönderebilirsiniz.

•IdeaSoft e-ticaret sitenizde yer alan ürünleri Hepsiburada mağazanıza aktarabilirsiniz.

 

Neden Hepsiburada'da yer almalısınız,

Hepsiburada ve diğer pazaryerleri pazarlama/satış kabiliyetleri açısından e-ticaret firmaları için birer kanal olarak çalışmaktadır. E-ticaret sitenizden ürün satışı yaparken bir yandan da Hepsiburada'daki mağazanız aracılığı ile ürünlerinizi farklı tüketicilere sunabilir, markanızın işlem hacmini ve bilinirliğini artırabilirsiniz. 

 

Hepsiburada'da mağaza açmak için,

Hepsiburada'da satış yapabilmek için öncelikle Hepsiburada'da bir mağaza açmalısınız. Hepsiburada'da mağaza açabilmek için ise Şahıs, Limited veya Anonim Şirketi olmanız gerekmekte ve bunun dışında bir ön şart bulunmamaktadır. Hepsiburada'da mağaza açmak ücretsizdir. Satış komisyon oranları ise bulunduğunuz kategoriye göre değişkenlik gösterir. Mağaza başvurunuzu yaptıktan sonra bu oranlar hakkında detaylı bilgiyi Hepsiburada'dan alabilirsiniz.

Gereksinimler

Önce Hepsiburada'da mağazanız olması gerekmektedir.

Mevcut Hepsiburada müşterisi değilseniz ve ürünlerinizi pazaryerlerinde satışa sunmak istiyorsanız ilk olarak Hepsiburada ile anlaşma yapmanız gerekmektedir. IdeaSoft müşterisi olarak E-ticaret Çözüm Merkezi Hepsiburada sayfasından başvurunuzu oluşturup size özel sunulan fiyat ve kampanyalar üzerinden anlaşma sağlayabilir, daha sonrasında entegrasyonu satın alarak siparişlerinizi yönetmeye başlayabilirsiniz.

Genel Bilgiler
Geliştirici

ideasoft

Eklenme Tarihi

15.02.2021

Son Güncelleme Tarihi

16.07.2024

Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir

www.motoryagim.com 21/12/2022

www.malzemetek.com 17/01/2023

www.oltamuhendisi.com 24/10/2023

İnternet sitenizdeki tüm ürünleri Hepsiburada'da yayınlamak için oldukça basit ve pratik bir çözüm.
Detaylı Bilgi İçin Arayın