Winfluencer Entegrasyonu
Toplam 587 indirme
Winfluencer, Influencer’lar ve e-ticaret sitelerini gelir ortaklığı modeli ile buluşturan tam otomatize bir pazaryeridir. IdeaSoft altyapısına tamamen entegre olarak, satış oldukça ödeme kolaylığı ile Influencer iş birlikleri yapabilirsiniz.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Influencer marka işbirlikleri için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan Winfluencer’ın kolay kullanımlı platformu sayesinde e-ticaret siteleri, Influencer'lara sadece satış oldukça ödeme yapıyorlar, harcadıkları paranın geri dönüşünü ve kampanyalarının verimliliğini ölçebiliyorlar. Influencer’lar ise paylaşılmasını istediğiniz kampanyaları paylaşarak sağladıkları satışlarla kazanıyorlar, kazançlarını anlık olarak takip edebiliyorlar.

Influencer pazarlamasının yeni nesil teknolojileri kullanarak otomatize edilmesiyle, işbirliği sürecini kolaylaştıran Winfluencer’a katılın, etkileşim oranları yüksek nano-mikro Influencer’lar dahil, influencer havuzları ile iş birliği yaparak hızlı kampanyalar oluşturun!

 

Nasıl Kullanılır?

Winfluencer’a kayıt olun, kampanyanızı size özel panelden yükleyin. Influencer’lar eşleştikleri kampanyalardan seçtiklerini paylaşsın.

• Satış oldukça kazandıran kazan kazan sistemi!

• Kolay kullanım, anlık raporlamalar!

• Nano, Mikro, Makro, Mega influencerlar için doğru eşleştirmeler

• Instagram, Youtube, Twitch, TikTok, Twitter ve dünyadaki tüm sosyal medya kanallarında, yapay zeka tabanlı teknolojiler ve sosyal medya analitiği ile verimli kampanyalar!

• IdeaSoft altyapısı ile anında ve kolay entegrasyon

Influencer-Marka iş birliklerinde teknolojiyi kullanarak Kazan-Kazan modelinde iş birliği yapmak için entegrasyonu indirebilirsiniz.

Gereksinimler

Entegrasyonu kullanabilmek için IdeaSoft E-ticaret Paketlerinden birine sahip olmanız yeterlidir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Winfluencer

Eklenme Tarihi

09.09.2022

Son Güncelleme Tarihi

18.04.2024

Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın