QR APP
Toplam 253 indirme
QR APP, seçtiğiniz ürünlerin e-ticaret sitenizde ilgili ürün detay sayfasına yönlendiren QR kodlarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanızı sağlar. Bu QR kodları, müşterilerinizin ürünlerinizi hızlıca keşfetmelerini ve satın almalarını sağlamak için kullanabilirsiniz.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

QR APP, müşterilerinizi seçmiş olduğunuz ürünün detayına ya da bir veya birden fazla ürün için oluşturmuş olduğunuz bir sepetin sayfasına kolayca yönlendirebileceğiniz bir uygulamadır.

 

Entegrasyon Özellikleri

Ürünlerinizi QR kodlarıyla tanımlayın:

QR APP, seçtiğiniz ürünler için QR kodları oluşturmanıza imkan tanır. Her ürün için bir QR kod oluşturarak, müşterilerinizin doğrudan ilgili ürünün detay sayfasına yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

URL'leri QR kodlarına dönüştürün:

Ürünlerinizin e-ticaret sitenizdeki ilgili ürün detay sayfalarının URL'lerini QR kodlarına dönüştürün. Bu sayede müşterileriniz, ürünleri hızlıca tarayarak detaylara ulaşabilir ve satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir.

İsteğe bağlı ürün adı ve fiyat bilgisi:

Oluşturulan QR kodlarına isteğe bağlı olarak ürün adı ve fiyat bilgisi ekleyebilirsiniz. Böylece müşterileriniz, taradıkları QR koduyla birlikte ürünün adını ve fiyatını da görüntüleyebilirler.

Farklı kullanım seçenekleri:

QR kodlarınızı gerçek mağazanızda ürünlerin yanına yapıştırabilir, toka gibi takabilir veya web üzerinde istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize farklı kullanım deneyimleri sunabilirsiniz.

“Hızlı Satın Al” entegrasyonu:

IdeaSoft alt yapısında bulunan “Hızlı Satın Al” modülüyle entegrasyon sağlanmaktadır. Sepet içeriğine önceden tanımlanan ürünlerle otomatik olarak bir URL oluşturulur. QR APP, sepet için oluşturulmak istendiğinde otomatik olarak bir “Hızlı Satın Al” URL'i oluşturur ve QR kodun bu URL'e yönlendirilmesini sağlar.

Gereksinimler

Uygulamayı kullanabilmeniz için Responsive temaya sahip olmanız gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

ideasoft

Eklenme Tarihi

19.10.2022

Son Güncelleme Tarihi

13.07.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın