Segmentify Entegrasyonu
Toplam 239 indirme
E-ticaret büyüme platformu Segmentify, online satış yapan markaların müşterilerine uçtan uca, çok kanallı ve kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunmalarını sağlayarak dönüşüm oranlarını ve cirolarını artırmalarına yardımcı olur. Segmentify, bugün 40’tan fazla ülkede 300’den fazla markaya hizmet vermektedir.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Bulut tabanlı ve yapay zekadan güç alan teknolojisiyle Segmentify bugün, e-ticaretin ilk adımı müşteri ediniminden son adımı olan alışveriş sonrası servislere kadar her aşamada çok kanallı kişiselleştirme servisleri sunuyor. Aynı zamanda dünyanın önde gelen e-ticaret yöneticilerinin katılımıyla oluşturduğu Mükemmeliyet Merkezi (Excellence Center) ile markaların rekabette her zaman birkaç adım önde olmasını sağlıyor.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen e-ticaret firmalarının daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmalarına yardımcı olan Segmentify'ın sunduğu çözüm portföyü, müşterileriniz için uçtan uca kapsamlı bir alışveriş deneyimi oluşturmanıza yardımcı olur. Bu sayede ortalama sepet tutarları, dönüşüm oranları gibi e-ticarette büyük önem arz eden metriklerin iyileştirilmesine katkıda bulunur.

Fiyatlandırma müşterinin ürün sayısına ve aldığı trafiğe göre yapılmaktadır.

 

Segmentify'ın çözüm portföyü;

• Customer Maganement / Müşteri Yönetimi (Segmentasyon):

Segmentify, hassas hedef kitle segmentasyonu ile kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimlerinizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olur. Akıllı, dinamik, kural bazlı, öngörüsel gibi farklı segmentasyonlar yapabilir; bu segmentleri Segmentify’ın diğer çözümleriyle kullanarak müşterilerinize her adımda onları herkesten daha iyi tanıdığınızı gösterebilirsiniz.

• Personalisation / Kişiselleştirme (Etkileşim Kampanyaları, Kişiselleştirilmiş Ürün Tavsiyesi):

Segmentify, her bir ziyaretçinin ilgi alanlarını ve zevklerini analiz eder, daha sonra bu analizleri işleyerek müşterilerinize kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunar. Müşterilerinizle web sitenizdeki etkileşimlerini artıracak, onları daha iyi tanımanızı sağlayacak kampanyalar kurmanız, bu doğrultuda da müşterilerinizin karşı koyamayacağı Kişiselleştirilmiş Ürün Önerileri yapmanız mümkündür.

• Cross-channel Automation / Kanallar Arası Otomasyon (Kişiselleştirilmiş Push Bildirimleri, Kişiselleştirilmiş Emailler, Kişiselletirilmiş Reklamlar):

Hem web hem de app üzerinde tek bir tıklamayla binlerce kişiye ulaşabilir ve Kişiselleştirilmiş Push Bildirimlerinin yardımıyla ziyaretçilerinizle birebir iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda kişiselleştirilmiş emailler göndererek ziyaretçilerinizle iletişimde kalabilir, onları en sevdikleri ürünler, yeni gelenler, sezon kampanyaları ve markanızla ilgili son haberler hakkında bilgilendirebilirsiniz. Aynı zamanda Segmentify kullanarak elde ettiğiniz davranışsal ve segment datalarını reklam hedeflemelerinizde kullanabilir, böylece en doğru hedeflemeyle reklam dönüşüm oranlarını artırabilirsiniz.

• Search & Discovery (Arama Kutusu ve Arama Sonuç Sayfaları):

Sitenizde arama yapan kişiler, ne satın almak istediğini bilen kişilerdir ve burada sağlanan iyi deneyim dönüşüm oranını doğrudan etkiler. Segmentify’ın çözümleriyle web sitenize gelen müşterilerinizin arama yapmadan önce, arama yaparken ve arama yaptıktan sonra kişiselleştirilmiş en doğru ürün önermelerini ve arama sonuçlarıyla karşılaşmalarını sağlayabilirsiniz.

• Growth & Optimisation / Büyüme ve Optimizasyon (Trendify, Bannerify, A/B Testleri, Analytics):

Segmentify’ın gerçek zamanlı analizleriyle ürünlerinizin performansını kolaylıkla takip edebilir, kampanyalarınızın gelişimini kontrol ederek hızla aksiyon alabilirsiniz. A/B test yaparak kampanya kurgularında farklı varyasyonlar deneyebilir, hedeflerinize göre aldığınız verimi optimize edebilirsiniz. Web sitenizde kullandığınız Segmentify çözümleriyle birlikte satış, arama, segment analizlerine anlık ulaşabilirsiniz.

Gereksinimler

Segmentify uygulamasını indirdiğinizde ilgili ekipler sizinle iletişime geçer ve çözüm/hizmet tanıtımlarının yapıldığı bir toplantı planlanır. Teknik entegrasyonun bir kısmı bu toplantıda hazır şekilde olacaktır. Gerekli olan diğer kısımları Segmentify ve IdeaSoft ekipleri sizin için takip edecektir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Segmentify

Eklenme Tarihi

28.04.2022

Son Güncelleme Tarihi

10.06.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir

Anonim 10/12/2023

giriş yapılmıyor üye ol diye bton da yok
Detaylı Bilgi İçin Arayın