Desk360 Çok Kanallı Müşteri Hizmetleri
Toplam 279 indirme
Çok kanallı müşteri iletişim platformu olan Desk360 ile online işletmenizi ziyaret eden müşterilerinize satış öncesi anlık destek verin, ürün bilgisi ve sipariş takibi gibi farklı iletişim kanallarından gelen müşteri mesajlarını tek sayfadan yanıtlayın ve daha fazla müşteriye ulaşarak satışları arttırın.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Desk360, farklı iletişim kanallarından gelen müşteri mesajlarının tek sayfada toplanarak zahmetsiz bir şekilde yönetilmesini sağlayan çok kanallı bir müşteri iletişim platformudur.

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya kanalları ve WhatsApp, mobil SDK, canlı destek gibi anlık sohbet uygulamalarının yanı sıra e-posta, web iletişim formları gibi geleneksel iletişim kanallarından size ulaşan müşterileriniz ile Desk360 üzerinden yazışabilir, böylece onlara omni-channel bir destek deneyimi hizmeti sunabilirsiniz.

İşletmenizin WhatsApp hattını Resmi WhatsApp İşletme Çözüm Sağlayıcısı olan Desk360 üzerinden yöneterek, müşterilerinizin size WhatsApp üzerinden gönderecekleri tüm mesajları birden fazla cihazda ve çok sayıda müşteri temsilcisi ile aynı anda yönetebilirsiniz. WhatsApp üzerinden müşterilerinize göndereceğiniz mesaj şablonları ile onları randevu, rezervasyon, bakiye, kargo ve hesap güncellemesi gibi çeşitli konularda bilgilendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, websitenize ekleyeceğiniz WhatsApp ikonu ile ziyaretçilerinizi doğrudan WhatsApp hattınıza yönlendirerek satın alma yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Destek hizmetinin yanı sıra müşteri temsilcilerinizin zamanını ve iş süreçlerini daha iyi yönetebilmelerini sağlayacak fonksiyonları da kullanabilirsiniz. İletişim kanalı, talep dili, mesaj içeriği gibi birçok konu özelinde takımlar oluşturabilir; belirli kurallar belirleyerek farklı klasörler oluşturabilir; müşteri taleplerini etiketleyebilirsiniz. Ayrıca talep ve müşteri temsilcisi özelinde detaylı raporlamalar alarak hem işletmenize gelen müşteri taleplerinin hem de takım arkadaşlarınızın performansını daha yakından takip edebilirsiniz.

 

Nasıl çalışır?

İşletmeniz için hemen bir Desk360 hesabı oluşturabilir, müşteri iletişiminde kullanmayı tercih ettiğiniz kanalları hesabınıza kolayca entegre edebilir, müşteri taleplerine Desk360 gelen kutunuzdan yanıt vermeye aynı gün içerisinde başlayabilirsiniz.

• Özelleştirilebilir canlı destek sistemi

• Canlı destek kanalları üzerinden müşterilere anlık satış desteği

• Çoklu kullanıcı ile çoklu cihaz üzerinden WhatsApp hattı yönetimi

• Facebook Messenger ve Instagram DM kanalından gelen mesajların tek ekrandan yönetimi

• Yorum gizleme, silme veya yorumların mesaj gönderilerek yanıtlanması gibi sosyal medya kanallarına özel olarak geliştirilmiş fonksiyonlar

• Chatbot’lar ile müşteri destek ve satış hizmeti

• 40 dilde destek hizmeti

• Ekip içi iş birliğine yönelik takım içi mesajlaşma, otomatik atamalar, talep klasörleme ve önceliklendirme gibi gelişmiş fonksiyonlar

• Tamamen özelleştirilebilir bir yardım merkezi sistemi

 

Gereksinimler

Entegrasyonu tamamlayabilmeniz için IdeaSoft müşterisi olmanız yeterlidir. Desk360 platformunda bir üyelik başlatarak 90 günlük deneme süresi ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Deneme süresi sonrası satın alma yaparak platformu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Desk360

Eklenme Tarihi

21.06.2021

Son Güncelleme Tarihi

15.08.2022

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın