egaranti Entegrasyonu
Toplam 44 indirme
Garanti süreçlerinizde; pazaryeri, e-ticaret ve fiziksel mağazalarınızı tek ekrandan tam entegre bir şekilde yönetebilmenizi sağlar. IdeaSoft altyapısında bulunan e-ticaret sitenizdeki siparişleriniz egaranti’ye aktarılsın, elektronik garanti belgeleri otomatik oluşsun.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

egaranti, garanti belgelerini elektronik ortamda üretici firmanın süreçlerine uygun bir formda oluşturabilmesi ve satış sonrası süreçlerin yönetimini hem üretici marka hem de tüketici açısından kolaylaştırabilecek teknolojik altyapıda faaliyet göstermektedir. egaranti entegrasyonu sayesinde, siparişleriniz egaranti'ye yansır ve otomatik olarak elektronik garanti belgesi oluşturulur.

egaranti Entegrasyonu Ne İşe Yarar?

Tam Entegre Garanti Takip Sistemi

API tabanlı platformu firmaların egaranti'ye entegre olmasını çok daha basit hale getirerek, pazaryeri ve e-ticaret platformları ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Bununla beraber, toptan ve perakende satışlarınızda garanti takibi yapabilmenizi sağlar.

 

Maliyetleri azaltın ve satış sonrasında gelir elde edin

Garanti süreçlerindeki kağıt baskı / arşivleme maliyetlerini ve müşteri hizmetleri personel giderlerini %40’a yakın oranda azaltır. Tüm bunlara ek olarak egaranti ile müşterilerinize ek garanti, yedek parça ve bakım/onarım paketlerini sunabilirsiniz. Pazarlama faaliyetlerini üstlenen egaranti platformunda satış sonrasında gelir elde edebilirsiniz.

 

Yüksek müşteri memnuniyeti

Müşterileriniz için garanti belgelerini dijital olarak sunarak, ürünlerine ait tüm garanti süreçlerini tek bir panelden yönetmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca uzun telefon konuşmalarını hızlı talep bildirimlerine dönüştürerek müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

 

Nasıl Çalışır?

egaranti paneline giriş yaptığınızda sizi bir kurulum sihirbazı karşılar ve kurulumunuz otomatik olarak arka planda tamamlanır. Devamında ise e-ticaret siteniz üzerinden bir sipariş gerçekleştiğinde otomatik olarak müşterilerinize garanti belgesi ve kullanma kılavuzu gibi dokümanları dijital olarak göndermeye hemen başlayabilirsiniz.

 

Desteklenen Platformlar

• Pazaryerleri (Trendyol, Hepsiburada , N11, PttAVM, Çiçeksepeti, Amazon.com.tr)

• Muhasebe sistemleri (Logo Yazılım, Paraşüt, Mikro Yazılım)

• Kargo firmaları (Yurtiçi Kargo)

Gereksinimler

Uygulamayı kullanabilmek için IdeaSoft ile çalışan aktif bir e-ticaret sitesine sahip olmanız gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

egaranti

Eklenme Tarihi

23.01.2023

Son Güncelleme Tarihi

04.04.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın