MindBehind WhatsApp Müşteri Hizmetleri & Satış
Toplam 20 indirme
Test Modunda
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

MindBehind, işletmelerin gelişmiş veri toplama yetkinliklerine sahip olmasını sağlar, kişiselleştirilmiş deneyim ve hedef kitlesine yönelik e-ticaret hizmetleriyle müşterilerin satın alım süreçlerini kolaylaştırarak memnuniyet düzeyinin yükselmesine yardımcı olur.

WhatsApp başta olmak üzere pek çok sohbet kanalı yardımıyla, müşteri soru ve taleplerini 7/24 kesintisiz bir hizmet aracılığıyla anında çözerken, operasyonel verimlilik sağlayarak gelirlerini arttırmalarına ve aynı zamanda yeni müşteri kazanımı elde etmelerine destek olur.

WhatsApp sohbet kanalı üzerinden müşterilerin seçtikleri ürünler ve hizmetler için, günün her anında hızlı ve güvenli dijital ödeme yöntemleri aracılığıyla satın alım gerçekleştirmesine olanak sağlayarak hem şirketlerin satış ve pazarlama stratejilerini geliştirmelerinde hem de müşterilerin şirkete olan güven ve bağlılıklarının sağlamlaşmasında önemli bir rol oynar. MindBehind uygulamasının desteklediği güvenli dijital ödeme yöntemleri arasında iyzico, Masterpass, Stripe, PayTR ödeme çözümleri bulunur. İlgili altyapıları kullanarak mesajlaşma uygulamalarında ödeme almanıza imkan sağlar.

 

Uygulama dijital ödemenin yanı sıra;

• Üye oluşturma,

• Sipariş oluşturma,

• Sipariş takibini yapma

• Siparişin kargo durumunu sorgulama gibi özellikleri müşteriye ulaştırır.

Gereksinimler

Öncelikle Mindbehind müşterisi olmanız gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Mindbehind

Eklenme Tarihi

20.09.2021

Son Güncelleme Tarihi

10.06.2022

Destek Bilgileri
Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın