Netgsm Netasistan
Toplam 72 indirme
Netgsm Netasistan Entegrasyonu ile IdeaSoft e-ticaret siteniz üzerinden gelen müşteri siparişlerine ait tüm işlemleri (listeleme/iptal/onay) Netasistan platformundan sağlayabilirsiniz.
Ücretsiz
Yükle
Uygulama hakkında

Netasistan; müşterileriniz ile yaptığınız telefon görüşmelerini yönetebileceğiniz, çalışanlarınız tarafından oluşturulan destek ticketlarını takip edebileceğiniz; Webphone, SMS, Netsantral, Whatsapp vb. iletişim araçlarının aynı yerde toplandığı bir sistemdir. Netasistan ile çağrı merkezi özellikleri ve müşteri destek işlemlerini tek merkezde toplayabilirsiniz.

 

Netgsm Netasistan Entegrasyonu ne işe yarar?

• Santralde numarası tanınan IdeaSoft müşterisine ait bilgiler ve son 14 günde gerçekleşen 3 sipariş detayı Netasistan ile görüntülenebilir.

• Listelenen siparişlerin durumu onaylanabilir veya iptal edilebilir.

• Siparişlere ait detaylar görüntülenebilir. (Fatura Adresi, Teslimat Adresi, Kargo Bilgileri, siparişde yer alan ürünlerin listesi ve fiyat bilgileri)

• Aynı ekran üzerinde temsilci Referans No, Sipariş No veya Telefon Numarası ile siparişler içerisinde arama yapabilir ve bu ekranda da sipariş durumu değiştirilebilir, sipariş detayları görüntülenebilir.

• IdeaSoft Whatsapp uygulaması üzerinden abone numaranıza gönderilecek mesajlar için Netasistan tarafında müşteri ticketı açılır.

 

Entegrasyonun kullanımda sağladığı faydalar

• Arayan müşterinin son siparişleri listelenir ve sipariş detayları görüntülenebilir, hızlı işlem sağlamaya olanak tanır.

• Whatsapp’tan gelecek mesajlarınızı Netasistan üzerinden yönetebilirsiniz.

 

Nasıl Çalışır?

• Netasistan entegrasyonunu yüklemenizin ardından "Uygulamaya Git" butonu ile ilerleyerek karşınıza çıkan Netgsm giriş ekranından hesabınıza giriş sağladığınızda kurulum tamamlanacaktır.

• Netgsm aboneliğiniz yoksa, aynı ekran üzerinde hızlı bir şekilde abonelik oluşturabilirsiniz. Netgsm Çağrı Merkezi sizleri hemen aranarak hizmet hakkında detaylı bilgi verilecektir. Aboneliğiniz tamamlandıktan sonra Kullanıcı Adı ve Şifreniz ile sisteme giriş sağlayabilirsiniz.

• Giriş yaptıktan sonra Netasistan ekranına geçerek Ayarlar>Hesap Ayarları>Entegrasyonlar sayfasında IdeaSoft entegrasyon ayarlarını ekleyebilirsiniz.

• Whatsapp mesajlarınızın Netasistan üzerinden alıp veya göndermek için tarafımızdan abone numaranıza whatsapp kurulumu yapılmış olmalıdır.

Gereksinimler

Netgsm’de mevcut bir aboneliğinizin bulunması gerekmektedir. Aboneliğiniz bulunmuyor ise hızlı başvuru yapmanızın ardından Netgsm çağrı merkezi sizi arayarak abonelik işlemlerinizi gerçekleştirecektir. İşlemler sonrasında Netasistan kurulumu yapılmalı ve paket satın alınmalıdır. Arayanın son siparişlerini listeleme özelliğini kullanmak istiyorsanız Netsantral paketi satın alınması gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Geliştirici

Netgsm

Eklenme Tarihi

15.08.2022

Son Güncelleme Tarihi

29.03.2024

Ekran görüntüleri
Kullanıcı yorumları
Deneyim ve yorumlarınız bizim için önemli. Lütfen uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşın. Değerlendir
Detaylı Bilgi İçin Arayın